“Zabawa Cafe - pyszne tarty, przemiła obsługa i przytulne wnętrze”
#ZabawaCafe — recenzja

#ZabawaCafe
Nr 105 wśród 1 083 Restauracje (Poznań)
Opis: Marzyliśmy o miejscu, które będzie drugim domem dla wszystkich, którzy kochają kawę, ciasta, tarty i... szczery uśmiech. ZabawaCafe to kawiarnia na Wildzie, którą tworzą ludzie dla ludzi. Można przyjść z laptopem, książką, gazetą, planszówką, puzzlami, psem, kotem - czekamy na Was!
Zrecenzowano 9 września 2019

W Zabawa Cafe organizowałam swoje urodziny - dzięki zaangażowaniu właścicieli wszystko wyszło tak, jak to sobie wymarzyłam :) Przygotowane przez Panią Olę tarty były przepyszne - zarówno te słodkie, jak i te wytrawne. Tarta z wołowiną - absolutny hit! Lokal bardzo przytulny, atmosfera domowa i swobodna. Serdecznie polecam wizytę w Zabawa Cafe!

Dziękujemy, agulusia
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: marrrio1189, Właściciel, #ZabawaCafeOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Bardzo dziękujemy za miłe słowa! Cieszymy się, że impreza się udała :) Jeszcze raz wszystkiego najlepszego i (mamy nadzieję) do zobaczenia!

Zrecenzowano 4 września 2019

Bardzo sycące i smaczne śniadanie. Po zjedzeniu tego cuda, nie mogłam nic więcej zmieścić. Do tego kawka za 2 zł i tak można zaczynać każdy dzień!!! Mega polecam i na pewno niejednokrotnie wrócę :)

Dziękujemy, Aleksandrappp

Dziękujemy za miłe słowa! Cieszymy się, że smakowało i zapraszamy ponownie :)

Zrecenzowano 2 września 2019

Przemili ludzie ,sympatyczne wnetrze,fotele zapraszaja do spedzenia przyjemnych chwil z bardzo dobra kawa i zawsze pysznym ciastem.
Polecam bardzo

Dziękujemy, ajo511

Dziękujemy za odwiedziny i miłe słowa! Zapraszamy ponownie ;) Pozdrowienia!

Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Polecam #Zabawacafe, bogaty wybór kaw, herbat oraz czegoś mocniejszego.
Pyszne śniadania, a co najbardziej mi się spodobało to świeże ciasta codziennie, które pyszne. Polecam, jeśli ktoś nie lubi komercyjnych kawiarni ......
Jest tu cicho, przytulnie, możesz wypocząć i porozmawiać w spokoju.

Dziękujemy, MarcinA633
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: marrrio1189, Właściciel, #ZabawaCafeOdpowiedź udzielona 30 sierpnia 2019

Dziękujemy za miłe słowa i jednocześnie cieszymy się, że udało nam się spełnić oczekiwania! Oczywiście zapraszamy ponownie ;) Pozdrawiamy!

Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Bardzo przyjemna atmosfera, od razu po wejściu bije pozytywną energią od właścicieli lokalu. Polecam przepyszne ciasta i tarty

Dziękujemy, Nizi93

Dziękujemy za miłe słowa, bardzo się staramy, aby każdy nasz Gość został b. dobrze obsłużony. Do zobaczenia! Pozdrawiamy :)

#ZabawaCafe — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w #ZabawaCafe? Podziel się wrażeniami!