“Rewelacja”
#ZabawaCafe — recenzja

#ZabawaCafe
Nr 105 wśród 1 083 Restauracje (Poznań)
Opis: Marzyliśmy o miejscu, które będzie drugim domem dla wszystkich, którzy kochają kawę, ciasta, tarty i... szczery uśmiech. ZabawaCafe to kawiarnia na Wildzie, którą tworzą ludzie dla ludzi. Można przyjść z laptopem, książką, gazetą, planszówką, puzzlami, psem, kotem - czekamy na Was!
Zrecenzowano 2 września 2019

Przemili ludzie ,sympatyczne wnetrze,fotele zapraszaja do spedzenia przyjemnych chwil z bardzo dobra kawa i zawsze pysznym ciastem.
Polecam bardzo

Dziękujemy, ajo511
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: marrrio1189, Właściciel, #ZabawaCafeOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Dziękujemy za odwiedziny i miłe słowa! Zapraszamy ponownie ;) Pozdrowienia!

Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Polecam #Zabawacafe, bogaty wybór kaw, herbat oraz czegoś mocniejszego.
Pyszne śniadania, a co najbardziej mi się spodobało to świeże ciasta codziennie, które pyszne. Polecam, jeśli ktoś nie lubi komercyjnych kawiarni ......
Jest tu cicho, przytulnie, możesz wypocząć i porozmawiać w spokoju.

Dziękujemy, MarcinA633
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: marrrio1189, Właściciel, #ZabawaCafeOdpowiedź udzielona 30 sierpnia 2019

Dziękujemy za miłe słowa i jednocześnie cieszymy się, że udało nam się spełnić oczekiwania! Oczywiście zapraszamy ponownie ;) Pozdrawiamy!

Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Bardzo przyjemna atmosfera, od razu po wejściu bije pozytywną energią od właścicieli lokalu. Polecam przepyszne ciasta i tarty

Dziękujemy, Nizi93

Dziękujemy za miłe słowa, bardzo się staramy, aby każdy nasz Gość został b. dobrze obsłużony. Do zobaczenia! Pozdrawiamy :)

Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Śniadania, kawa, ciasta to istny szał! Wszystko kosmicznie pyszne! Jeżeli zastanawiacie się czy odwiedzić to miejsce to już dłużej tego nie róbcie tylko wskakujcie w buty i pędźcie czym prędzej <3 polecam gorąco! Właściciele turbo przesympatyczni, znają się na tym co robią, a do tego widać, że to kochają!

1  Dziękujemy, Radziek

Bardzo się cieszymy, że spełniliśmy oczekiwania! Mamy nadzieję, że do szybkiego zobaczenia :) Przesyłamy pozdrowienia!

Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Podczas upałów wybrałem się na kawę mrożoną, którą bym mógł pić całe życie! Była tak orzeźwiająca i zarazem pobudzająca, że aż szkoda było ją kończyć. W dodatku ciasta są własnego wypieku, codziennie świeże i inne i z dnia na dzień coraz pyszniejsze. Dużym plusem jest lokalizacja, duży wybór i bardzo niskie ceny. Kolory oraz atmosfera tego miejsca sprawia, że nie chce się wychodzić. Bardzo zaimponowało mi to, że właściciele wszystko stworzyli sami, co można zaobserwować na zdjęciach w kawiarni. Od surowego stanu, aż po kawiarnię na wysokim poziomie! Według mnie to jest najważniejsza cecha tego miejsca i dlatego to wszystko tak smakuję, ponieważ powstaje z pasji i miłości :)

1  Dziękujemy, PrzemekM444

Dziękujemy za pochlebną opinię. Lato powoli się kończy, więc może warto zajrzeć do nas jeszcze raz? :) Serdecznie zapraszamy i pozdrawiamy!

#ZabawaCafe — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w #ZabawaCafe? Podziel się wrażeniami!