Poznań

“Wrócimy”
SHEMO — recenzja

SHEMO
Nr 329 wśród 1 086 Restauracje (Poznań)
Zrecenzowano 1 września 2019

Na początku troszkę sztywno, ale potem właściciel rozkręcił się. Bardzo szybko zrealizowane zamówienie. Ciekawe piwo, smaczne wino i pyszna lemoniada. Zupka lobio, mada z serem(pychota), świetny chleb gruziński, Adżapsandali- wraz z piwem i chlebem- rewelacyjne smaki. Punkt w Poznaniu, który warto zaliczyć. Nic nie piszę o wystroju.

Dziękujemy, Ruch A

Zrecenzowano 6 lipca 2019

Bardzo przyjemne miejsce. Pyszne jedzenie, wybór win. Knajpa prowadzona przez Gruzinów, dzięki czemu ma niesamowity klimat.

Dziękujemy, DadaDie
Zrecenzowano 3 lipca 2019

Miejsce polecone przez znajomych, który zarzekali się, że muszę przyjść. I faktycznie-nie mylili się, przypomniały mi się smaki Gruzji, którą odwiedzałam kiedyś tak często. Shemo podaje najlepsze jakie dotąd jadłam chaczapuri adżarskie, drugim faworytem są żeberka-"nieknisa"! Wyśmienite! Chociaż chaczapuri do najlżejszych posiłków nie należy to zestaw zdrowych i lekkich sałatek idealnie balansuje dania w Shemo. O piwie już nie wspomnę- fani Fortuny zasmakują w mocnym gruzińskim piwku, oj tak....

A co do samego miejsca to zdecydowanie nada się zarówno na randkę jak i uroczystości typu kameralne absolutorium. Restauracja urocza, czysta, toaleta zadbana. Nie próbowałeś jeszcze kuchni gruzińskiej- bez obaw! Właściciel zajmie się Twoim podniebieniem i zawsze idelanie trafia w gusta smakowe. Obsługa na najwyższym poziomie! Jestem dumna, że taka restauracja jest w Poznaniu.

Byłam tam dzień po dniu bo nie mogłam zapomnieć smaku tutejszego chaczapuri! Polecam!

Dziękujemy, aniaoo1992
Zrecenzowano 2 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Przepyszne pierożki hinkali z dużą ilością bulionu w srodku. Chaczapuri z serem tez wyborne. Przemiły i zabawny Pan właściciel i to wszytsko w niezbyt wygórowanej cenie.

Dziękujemy, 318dariaj
Zrecenzowano 22 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Pysznie, duże porcje. Bardzo miły właściciel. Ceny jak na centrum miasta niskie. Na pewno wrócimy :)

Dziękujemy, 192aniag

SHEMO — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w SHEMO? Podziel się wrażeniami!