“najlepszy hummus”

WhoMoose Restaurant
Zarezerwuj stolik
pon., 14.10
20:00
Nr 162 wśród 1 083 Restauracje (Poznań)

Byłam pod wrażeniem wspaniałego hummusu i tego ile dań można stworzyć z jego udziałem, patrząc na menu! Spróbowałam hummusu z grillowanymi warzywami (warzyw mogło być trochę więcej) i pitą, arayes- bardzo dobra i oryginalna przystawka oraz chaczapuri, które było pokaźne i dobre, ale jednak zbyt słone i trochę za tłuste (lepiej by było gdyby podawano je z samym serem, już bez masła). Bardzo dobrze wspominam to miejsce- wystrój i obsługa cudowna! Z chęcią bym tam wróciła :)

Dziękujemy, piyy656

Jedzenie aksamitne...rozpływa się w ustach :) Dobór smaków, dodatki... nie mogę pisać bo już mi ślinka cieknie!!! Wspaniałe pomysły, innowacyjne podanie gofrów! Hummus nie ma równych!!! Nie zmieniajcie się, no może tylko bądźcie otwarci również w niedzielę:)

Dziękujemy, Iwona R
Zrecenzowano 12 lipca 2019

Czy chcesz dobrze zjeść? Czy chcesz spędzić czas w ładnym miejscu? Czy chcesz zostać dobrze obsłużony? WhoMoose łączy pyszne potrawy z fajnym wystrojem i uprzejmą obsługą. Gorąco polecam!

Dziękujemy, Zbyszko C
Zrecenzowano 11 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Świetne jedzenie, bardzo dopracowane. Zarówno smak jedzenia, jak i forma jego podania bardzo staranne. Próbowaliśmy 5 przystawek wszystkie wyśmienite, tzn. humusy z różnymi dodatkami, pasta z papryk, pasta z bakłażana, ser. Do tego mają dobre winna i piwa kraftowe. edziecie Falla ochoty na humus to lepiej wybierz whomoose. Warto dać im szansę.

Dziękujemy, bartoszm2014
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Maxg119, Owner, WhoMoose RestaurantOdpowiedź udzielona 13 maja 2019

Dziękujemy za miłe słowa i zapraszamy ponownie.

Zrecenzowano 23 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przemiła obsługa i właściciele, klimatyczna atmosfera, możliwość odkrywania łosi w zaskakujących miejscach i oczywiście wspaniałe dania, w 100% polecam!

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, korneliaraubo

WhoMoose Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w WhoMoose Restaurant? Podziel się wrażeniami!