“Totalna porażka”
Dubrovnik — recenzja

Dubrovnik
Nr 774 wśród 1 085 Restauracje (Poznań)
Opis: W sercu Poznania, na płycie Starym Rynku macie okazję poczuć klimat Bałkanów ! Zapraszamy do wspólnej, ekscytującej podróży w towarzystwie przepysznej kuchni bałkańskiej kuchni, lokalnych alkoholi oraz miejscowej muzyki. Świetne miejsce do spotkań z przyjaciółmi, firmowych wyjść, czy spędzenia czasu w rodzinnym gronie. Ciesz się aromatem świetnej kawy lub przyjdź na kolację do "Dubrovnika" !

Wiele by można mówić o założonym poziomie tej restauracji. Zacząć bym chciał od tego, że jakoś turysta w Poznaniu chciałem skorzystać z aplikacji Finebite (przez która zrobiliśmy rezerwacje,co się okazało w restauracji obok - Pod Niebieniem). Przechodząc w wzdłuż budynku zobaczyliśmy w środku niebieskie niebo i stwierdziliśmy, że to jak nic tutaj, po wejściu do restauracji, powiedzieliśmy kelnerce, że mieliśmy rezerwację z aplikacji Finebite. Kelnerka nie mówiąc nam nic wskazała nam stolik. Uświadomilismy sobie dopiero przy rachunku, że coś jest nie tak.. Sprawa następna jest taka, że jedzenie było beznadziejne, bez smaku i polotu. Zamówione przez nas steaki (medium rare oraz medium) były wysmazone na well done, po zwrocie jednego że stekow, kelnerka przyniosła nam drugiego i ten natomiast był rare tylko w połowie. Jak lokal, który ma w karcie 4 różne części mięsa wołowego nie potrafi dobrze wysmażyć mięsa + gramatura mocno odstawala od tego co było na talerzu. Podsumowując byliśmy zażenowani poziomem obsługi i jedzenia. Porażka totalna, nie polecam.

Dziękujemy, Bartek H

Zrecenzowano 26 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Zawiedziona pięknymi zdjęciami w menu postanowiłam z rodziną zjeść Chorwacki obiad. Dania były wprost niezjadliwe. Zupa z wołowiną przypominała mega tłusty sos boloński z glutem z byle jakiego sera fuuuu . Dania z grilla to mini skrawki najgorszego żującego mięsa plus kawałki jednego ziemniaki na 3 porcję. Pani kelnerka miła ,przyzwyczajona do krytyki .... nasze rozczarowanie zkwitowala uśmiechem i wzruszeniem ramion .

Dziękujemy, Milena M
Zrecenzowano 25 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Porażka. Mikro porcje , tłuste żujace skrawki miesa , jeden ziemniak i zupa pod pierzyną łoju . Odradzam.

Dziękujemy, jolo30
Zrecenzowano 20 maja 2019

Zupa rybna okropna, w smaku kartoflanka z jedną krewetką w środku. Krewetki z pieczarkami i z papryką suche, bez smaku, jedynie posypane ostrą papryką. Na moją prośbę o oliwę z czosnkiem i natką, co zdecydowanie poprawiłoby smak krewetek, otrzymałam oliwę z ... kawałkami masła czosnkowego. W takiej restauracji brak ząbka czosnku to łagodnie mówiąc niedopatrzenie:( Godna polecenia jedynie lemoniada, ale to ciut za mało żebym tu jeszcze kiedykolwiek przyszła.

Dziękujemy, aga10a
Zrecenzowano 7 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Nazwa restauracji i pomysł super, reszta dramat.
47 min oczekiwania na zamówione napoje.
Pani ewidentnie wściekła ze ma klientów i musi ich obsługiwać.
Znam Chorwackie potrawy dość dobrze, te serwowane w lokalu daleko odbiegają od oryginału.
Szkoda pisania i szkoda czasu by tu zaglądać.
Zdecydowanie odradzam ;(

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, 293krzysztofc

Dubrovnik — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Dubrovnik? Podziel się wrażeniami!