“Udany rodzinny obiad”
Ptasie Radio — recenzja

Ptasie Radio
Zamów online
Nr 40 wśród 1 083 Restauracje (Poznań)
Kuchnie: Międzynarodowa
Polecane, biorąc pod uwagę: Romantyczny
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Rezerwacje
Zrecenzowano 2 września 2019

Byliśmy w tym lokalu na rodzinnej uroczystości. Zajmowaliśmy osobną salę. Jedzenie smaczne, również dania dla wegan. Bardzo pyszne żeberka "na słodko". Godny polecenia dorsz. Obsługa sprawna. Wystrój ciekawy.

Dziękujemy, XIM1471

Zrecenzowano 4 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Ponieważ wynajęłam mieszkanko na rogu św marcin i Kościuszki polecono mi to miejsce na śniadania . I nie zawiodłam się . Wspaniała obsługa Pana kelnera wspaniałe jajka po benedyktyńsku , jajecznica wege , kawy . Polecam . Wróciłam na lunch i tu również pełen szacun . Wspaniałe miejsce . Napewno wrócimy z córka

Dziękujemy, kajcyk
Zrecenzowano 18 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Śniadanie było dobre dość spore ale to akurat plus , wystrój wnętrza był bardzo piękny i bardzo klimatyczny

Dziękujemy, pulpet91
Zrecenzowano 13 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Wpadłam tu w biegu spiesząc się na pociąg. Zapytałam się ci będzie najszybciej i zamówiłam zupę tajska. Otrzymałam ja błyskawicznie i za to duży plus. Sama zupa w mojej ocenie była jedynie inspirowana zupa tajska, coś w rodzaju wariacji na temat. Smakowała mi średnio, nie na tyle by odmówić cos jeszcze. Nie była zła to chyba bardziej kwestia tego ze myślałam ze dostanę zupę tajska z jej charakterystycznymi smakami, a nie cos zbliżonego. Wnętrze w stylu retro romantycznym z motywami ptasimi. Nur moja bajka. Miła obsługa.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, mmgosh
Zrecenzowano 21 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce godne polecenia, świeży produkt... Klimatyczny wystrój, swobodna atmosfera ciekawe menu, pyszne ciasta...

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, 416dariuszi

Ptasie Radio — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Ptasie Radio? Podziel się wrażeniami!