“Urokliwe miejsce”
Petit Paris Sołacz — recenzja

Petit Paris Sołacz
Nr 725 wśród 1 085 Restauracje (Poznań)
Zrecenzowano 6 września 2019

Bardzo urokliwa restauracja z piękna sceneria w tle. Jedzenie smaczne i szybko podawane. Obsługa miła. Z chęcią wybiorę się ze znajomymi jeszcze raz.

Dziękujemy, Karozploch

Zrecenzowano 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Była to kolejna wizyta w tym miejscu. Tym razem personel zawiódł na całej linii niemal półgodziny oczekiwanie na przyjęcie zamówienia to przesada, zero zainteresowania klientem mimo małego ruchu. Lokal bardzo przyjemny, ale przez taką obsługę nie polecę go nikomu i sam tez nie planuję kolejnych wizyt.

1  Dziękujemy, zygbert
Zrecenzowano 3 sierpnia 2019

Wczoraj byłam w restauracji. o godz 20 zamówiliśmy dwie sałatki i butelkę wina.Pani przyniosła najpierw sałatki później wino, oczywiście nie dając spróbować. Po 10 min upomnieliśmy się ze w menu była informacja ze do dania dodatkiem powinno byc pieczywo. Wzruszyła ramionami i powiedziała ze sie skończyło. Moze zapyta na kuchni i przyniesie jakas bułkę. Przyniosła poł bulki. o 21 poinformowano nas, ze zamykaja i musimy już skonczyć. Po kilku minutach przyszła kolejna kelnerka "Przepraszam, ale jest 21 my już chcemy iść do domu" Totalna niekompetencja. Nie polecam.

1  Dziękujemy, Magdalena M
Zrecenzowano 28 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Wystrój wnętrza bardzo ładny, lokalizacja też przyjemna. Zaskakuje obsługa, która jest na średnim poziomie, niezorganizowana. Byliśmy tu dwa razy i za każdym razem zwracaliśmy uwagę, że podane danie nie zgadza się z opisem w karcie (która btw wymaga wydrukowania na nowo: powykreślane długopisem pozycje, zmienione odręcznie ceny na wyższe nie wyglądają fajnie). Lokal w Starym Browarze prezentuje o wiele wyższy poziom.

Dziękujemy, J5555KIjoannas
Zrecenzowano 6 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Sympatyczne miejsce, stoliki trochę za blisko ustawione, na dworze niestety klienci palą papierosy. Śniadanie ok.

Dziękujemy, igormF8526ZF

Petit Paris Sołacz — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Petit Paris Sołacz? Podziel się wrażeniami!