“Drogi lokal”
La Baya — recenzja

La Baya
Nr 278 wśród 1 084 Restauracje (Poznań)

Ogólnie co do jedzenia nie mogę się przyczepić. Jedynie do małych porcji za już duże pieniądze. Nowoczesna restauracja z motywem meksykańskim, ale nie czuć klimatu Meksyku prócz nowoczesnej restauracji. Coś konkretniejszego zjeść można, ale weźcie grubszy portfel. Zupa pomidorowa na mega ostro, polecam.

Dziękujemy, emmalarissa

Zrecenzowano 29 sierpnia 2019

Zawsze będąc w pobliżu tego miejsca wybierałem azjatycką opcję właściciela tych restauracji. W końcu wybrałem la Bayę i nie żałuję. Miejsce równie godne odwiedzenia na kulinarnej mapie Poznania. Na start spróbowałem papryczek jalapeños w panierce panko - mistrzostwo świata! Moim daniem głównym była zapiekanka również bardzo smaczna, lecz nie do końca podpasowala moim kubkom smakowym, co nie znaczy że nie warta uwagi! Wspaniały deser - mus czekoladowy z owocami. Świetna lemoniada kokosowa! Bardzo sympatyczna, a zarazem profesjonalna obsługa Pana Michała! Dziękuję serdecznie za wyśmienity pobyt w tym miejscu i do zobaczenia niebawem!

Dziękujemy, 37dawid
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedno z najlepszych i najsmaczniejszych miejsc w Poznaniu. Jedzenie jest fenomenalne. Danie obowiązkowe to ceviche, próbowałem trzech różnych i każde smakowało obłędnie, ale moim faworytem jest tuńczyk. Przygotowanie ceviche może odbywać się na oczach klientów, a kucharz w każdym kawałku zostawia całe swoje serce. Jest prawdziwym pasjonatem kuchni, potrafi opowiedzieć o tym co robi, a także odpowiedzieć na każde zadane pytanie.
Dania główne to również majstersztyk. Próbowałem argentyńskiej wołowiny, którym była przyrządzona perfekcyjnie, a stopień wysmażenie dokładnie taki o jaki się prosi. Za drugim razem próbowałem owoce morza w tempurze, które były również przepyszne. Tempura idealnie chrupka nie za tłusta, a ryba, kalmary i krewetki rozpływający się w ustach.
W Poznaniu jest to pozycja obowiązkowa dla każdego miłośnika dobrego jedzenia. Ceny nazwałbym umiarkowanie wysokimi, ale za to co się dostaje na talerzu nie żal ani złotówki.
Wracam i będę wracał jeszcze nie raz

Dziękujemy, festaaa
Zrecenzowano 6 sierpnia 2019

W tych okolicach zrobiło się bardzo dobrze. Tasaky i La baya, warto tu dotrzeć . Świetna kuchnia , zaskakująca. Warto tu zjeść ceviche, robione wespól z gośćmi/na oczach/. Kororowo, zachęcająco ba talerzach. Obsłudze dedykuję większy dystans

Dziękujemy, Grzechu L
Zrecenzowano 1 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wreszcie miejsce w Poznaniu, którego pozazdroszczą nam inne miasta. Pędźcie czym prędzej, bo jak wieść się poniesie, to będzie trudno o stolik. Ceviche przepyszne, a co dodatkowo potęguje zachwyt, na życzenie przygotowane w formie pokazu (tu ukłon dla świetnego kucharza). Pozostałe dania równie pyszne i pięknie podane. Obsługa bardzo uprzejma i dobra w swoim fachu (skarb w dzisiejszych czasach). Lokal przyjemny. Nie ma się czego przyczepić. Brawo!

Dziękujemy, KTT123

La Baya — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w La Baya? Podziel się wrażeniami!