“Podróż do dzieciństwa ”
Ugryź Bar — recenzja

Ugryź Bar
Zamów online
Nr 307 wśród 1 083 Restauracje (Poznań)
Opis: Rodzinna restauracja z polskim jedzeniem. Robimy tradycyjne polskie potrawy. Jeśli chcesz spróbować pysznego i dużego kotleta schabowego, odwiedź nas koniecznie. Znajdujemy się w centrum Poznania. Obok Starego Browaru i niedaleko Starego Rynku.

Lubię takie miejsca,które ciężko sklasyfikowac,mało miejsca,odrapana lada, brak toalety.I co?Nic nie pasuje.Kucharka ma 30 lat stażu w kuchni przedszkola i dzięki niej poczułem się jakieś 35 lat młodszy.Jedzenie którym mnie uraczono(trafiłem dzięki Finebite)to absolutna poezja.Poczulem się jakbym ponownie miał z 8 lat,nikt mi już tak nie gotuje.Idealnie przyrządzone dania z wielką dokładnością co do doboru przypraw.Plus za Fritz Kole i przemiła obsługę.Pyry moje kochane nawet nie macie pojęcia jaki skarb macie w mieście.Palce lizać.Brawo.

118  Dziękujemy, marcin717

Zrecenzowano 9 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczny schabowy. Ciekawe miejsce na szybki dobry i domowy obiad. Bsrdzo miły i uprzejmy właściciel. Wszystko tak jak trzeba. Bardzo polecam

Dziękujemy, 400marcinz
Zrecenzowano 21 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Wyjątkowo pysznie, domowo i prawdziwie. Typowo polska kuchnia, jakość gwarantowana przez Mamę właścicieli , która osobiście tam gotuje. Polecam !

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, maciejhoppe
Zrecenzowano 22 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Duże porcje! Pyszne dania i zmienne pozycje w menu ❤️ Jak dla mnie najlepsze schabowe w Poznaniu! Trochę mały lokal, ale liczę na dobry ogródek w sezonie letnim :)

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, 576arekk
Zrecenzowano 22 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Smaczne jedzenie. Pyszne puree ziemniaczane,buraczki i ogromny schabowy!
Przemiła obsługa,bardzo ładny wystrój. Napewno tutaj wrócę. Polecam wszystkim to miejsce.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, 675jacekj

Ugryź Bar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Ugryź Bar? Podziel się wrażeniami!