“najlepsze sushi w okolicy”
Haru Sushi — recenzja

Haru Sushi
Zamów online
Nr 262 wśród 1 084 Restauracje (Poznań)
Opis: Restauracja sushi serwująca dania kuchni japońskiej i tajskiej fusion na miejscu oraz z dostawą do domu, biura lub firmy.

jadłem wielokrotnie, ani razu się nie zawiodłem.
z czystym sumieniem mogę polecić.
obsługa też na dobrym poziomie.

1  Dziękujemy, krzysztofdrabowicz
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: harusushipoznan, Właściciel, Haru SushiOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Super! Bardzo nam miło. Każde dobre słowo na wagę złota ;-) Do zobaczenia ponownie podczas #sushi uczty z #harusushipoznan

Zrecenzowano 7 września 2019

wystrój ładny, obsługa bardzo miła, atmosfera przyjemna ale...
na początek zupa tom yun - kiepska, dość ostra ale bezsmakowa, zamówiłam też zestaw Haru 2, 24 szt za 79 PLN zjadłam po dwa kawałki z każdej rolki ale były kompletnie bez wyrazu i smaku. Nie jestem wielki smakoszem ale sushi jadam często, wczoraj jadłam sushi w innej poznańskiej restauracji było pyszne.

1  Dziękujemy, Maja S

Dzień dobry! Przyjmujemy wszystkie opinie. W swojej ofercie posiadamy rownież bardziej urozmaicone zestawy jak i wiele pojedynczych różnorodnych pozycji. Jeżeli trafi Pani jeszcze do nas myślę że wybierzemy coś co będzie wyśmienicie smakowało. Pozdrawiamy #harusushipoznan

Zrecenzowano 6 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo sprawnie, bardzo smaczne, przyjazna obsługa. W samej restauracji przytulnie i we wtorek po 20stej pełno ludzi. REWELACJA!!!

Dziękujemy, TRIMariuSz

Dziękujemy, bardzo nam miło. Do zobaczenia ponownie ;) #harusushipoznan

Zrecenzowano 14 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bez wątpienia najlepsze sushi w Poznaniu.
Byłem prawdopodobnie we Wszystkich w Poznaniu i w HARU Sushi zawsze jest najlepiej!
Master klasa sama w sobie.
Wracam tam tak często jak tylko mogę
Z rodziną, znajomymi, biznesowo
Polecam

Dziękujemy, rados_awc134

Dziękujemy za #dobresłowo , jest nam bardzo miło słyszeć i to czytać takie opinie. Do zobaczenia ponownie podczas wspaniałej #sushi uczty w #harusushipoznan ;-) Miłego dnia!

Zrecenzowano 6 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Serdecznie polecam tą restaurację wielbicielom sushi i ramenu.Jedzenie przygotowywane na widoku, produkty bardzo dobrej jakości, obsługa super. Dla wegan również duży wybór.Wszystko pięknie podane i bardzo smaczne.Ceny adekwatne do jakości.Nie niskie ale jedzenie jest warte wydanych pieniędzy

Dziękujemy, Wisienki

Witam! Bardzo miło czysta się takie opinie, staramy się każdego dnia aby potrawy, które przyrządzamy były najwyższej jakości. Mamy nadzieję na ponowne spotkanie ;-) Do zobaczenia w #harusushipoznan

Haru Sushi — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Suchy Las, Wielkopolska

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Haru Sushi? Podziel się wrażeniami!