Poznań

“Wysoka jakość i wspaniały smak”

CocoNat - cafe & breakfast
Zamów online
Nr 68 wśród 1 087 Restauracje (Poznań)
Opis: CocoNat to miejsce pełne pasji i miłości do jedzenia. Nasze dania są przygotowane z produktów bezglutenowych, bez soji i cukru. Szczególnie polecamy nasze śniadania, lunche, ciasta, babeczki i... wspaniałą kawę przygotowywaną z wyjątkowych ziaren prosto z indonezyjskiej wyspy Flores! W CocoNat uwielbiamy ludzi, jedzenie i wszystkie zwierzaki! Przyjdź i uszczypnij trochę radości dla siebie!
Zrecenzowano 8 września 2019

Śniadania w CocoNat jem w prawie każdy weekend od początku istnienia tego miejsca, więc z czystym sumieniem mogę je polecić wszystkim miłośnikom zdrowego i pysznego jedzenia. Wszystkie składniki jakie trafiają na talerz są bardzo wysokiej jakości, śniadania są wyśmienite, objętość dań jest idealna, każdy się naje do syta, ale się nie przeje :). Wszystko jest bardzo starannie podane. Dania często przyozdobione są jadalnymi kwiatkami czy świeżymi ziołami. Podobnie napoje, zawsze pięknie wyglądają. Takie detale sprawiają, że z jeszcze większą przyjemnością spożywa się tak estetycznie przygotowane posiłki. Lokal jest kameralny, obsługa sympatyczna, szczerze polecam.

Dziękujemy, EwaM2117
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: coconat_poznan, Właściciel, CocoNat - cafe & breakfastOdpowiedź udzielona 10 września 2019

Pani Ewo dziękujemy bardzo za te słowa. Do zobaczenia!

Zrecenzowano 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

W końcu znalazłem dla siebie miejsce na śniadania. Może nie jestem uczulony na żadne produkty i nie posiadam nietolerancji pokarmowej, ale tu są przepyszne zdrowe śniadania. Jest bardzo gościnnie, a obsługa pomoże w doborze dania (jajecznica z chorizo wymiata). Sam mam dużo wspólnego z gastronomia i wiem że realia na kuchni są koszmarne, w niektórych lokalach aż strach coś zjeść. W Coconat wiesz co jesz, a Pani Natalia trzyma poziom i kładzie nacisk na jakościowo dobre produkty. Jeszcze tu zajrzę

Dziękujemy, 823alland
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: coconat_poznan, Właściciel, CocoNat - cafe & breakfastOdpowiedź udzielona 11 września 2019

Dziękujemy! Zapraszamy ponownie! :)

Zrecenzowano 8 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Już na wejściu zostaliśmy powitani przez bardzo miłą obsługę. Zamówiliśmy dania śniadaniowe, kawę i kawałek ciasta na deser. Każdej chwili od momentu podania towarzyszyły wspaniałe doznania smakowe. Jeżeli kiedykolwiek będziecie się zastanawiać gdzie zjeść na mieście, koniecznie odwiedźcie CocoNat. Serdecznie polecamy.

Dziękujemy, Aleksandra W
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: coconat_poznan, Właściciel, CocoNat - cafe & breakfastOdpowiedź udzielona 11 czerwca 2019

Dziękujemy za odwiedziny i cieszymy się że mogliśmy umilić Państwu ten dzień do zobaczenia

Zrecenzowano 19 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jak dla mnie numer 1 jeśli chodzi o śniadania serwowane w Poznaniu. Przepyszna wegańska pita ale chałka kokosowa to mistrzostwo świata :) Wnętrze lokalu przytulne; świetnie pasuje tam czerwona cegła no i świeże kwiaty też na plus. Do tego miła właścicielka i mamy prawie ideał :) Na pewno jeszcze tu zajrzę spróbować resztę menu.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, TheTrumanShow
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: coconat_poznan, Właściciel, CocoNat - cafe & breakfastOdpowiedź udzielona 9 lipca 2019

Dziękujemy bardzo! Cieszymy się, że wszystko smakowało i cieszymy oko pięknymi zdjęciami! Zapraszamy do ponownych odwiedzin!

Zrecenzowano 7 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Chałka kokosowy choć brzmi niepozornie, gdy ląduje na talerzu tuż przede mną, robi piorunujące wrażenie - co nie jest ostatnim pozytywnym zaskoczeniem, ponieważ smakuje jeszcze lepiej niż wygląda! To chyba najlepsze kokosowe danie jakie miałam okazję skosztować w swoim życiu i mimo że średnio przepadam za bananami na ciepło - tutaj wszystko idealnie się komponowało.
Również ciasta przygotowane przez coconat pozostawiają dobre wrazenie na dłużej - i to takie bez poczucia winy, że zjadło się coś niezdrowego.
Serdecznie polecam to miejsce!

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, JustaW562
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: coconat_poznan, Właściciel, CocoNat - cafe & breakfastOdpowiedź udzielona 9 kwietnia 2019

Niezmiernie jest nam miło kiedy czytamy takie komentarze :) Dziękujemy!

CocoNat - cafe & breakfast — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w CocoNat - cafe & breakfast? Podziel się wrażeniami!