Świetny hotel na odpoczynek we dwoje. Obsługa w hotelu bardzo miła i pomocna. Pokoje zgodne ze zdjęciami - czyste i zadbane. Myślę, że gdy nadarzy się okazja z przyjemnością ponownie odwiedzę ten hotel. Serdecznie polecam

Dziękujemy, Julia_W310

Wybrałem ten hotel na weekend. Przyjechaliśmy z żoną chwilę przed dobą hotelową, natomiast dla obsługi nie stanowiło to najmniejszego problemu! Nie musieliśmy długo czekać na nasz pokój! Perofesjonalizm godzien polecenia. Od samego początku czuć przyjazne nastawienie do gości hotelowych. Gorąco polecam!

Dziękujemy, Krakowski P

Przyjechałam do Poznania na weekend, a to miejsce zostało mi polecone przez dobrych znajomych. Personel był bardzo miły i uczynny. Cena za pokój bardzo przystępna tak samo jak standard pokoju. Wszystko czyściutkie i zadbane! Lokalizacja też na plus! Na pewno wrócę tutaj przy najbliższej wizycie w Poznaniu.

Dziękujemy, sarakowalski

Spędziłem tam weekend. Na miejscu spotkałem się z bardzo miłym i pomocnym personelem. Pokoje na wysokim poziomie czyściutkie i zadbane. Bardzo dobre ceny za pokój. Przy najbliższej okazdji napewno ponownie wybiore ten hotel

Dziękujemy, Bartek S

Świetne miejsce na romantyczny odpoczynek we dwoje.
Miła i bardzo pomocna obsługa.
Pokoje nie gość że ładne to jeszcze idealnie czyste i zadbane. Lokalizacja fantastyczna. Na pewno wrócimy tutaj niebawem!

Dziękujemy, PaulinaB0093