Spędziłem tam weekend. Na miejscu spotkałem się z bardzo miłym i pomocnym personelem. Pokoje na wysokim poziomie czyściutkie i zadbane. Bardzo dobre ceny za pokój. Przy najbliższej okazdji napewno ponownie wybiore ten hotel

Dziękujemy, Bartek S

Świetne miejsce na romantyczny odpoczynek we dwoje.
Miła i bardzo pomocna obsługa.
Pokoje nie gość że ładne to jeszcze idealnie czyste i zadbane. Lokalizacja fantastyczna. Na pewno wrócimy tutaj niebawem!

Dziękujemy, PaulinaB0093

Pobyt w hotelu wspominam bardzo dobrze do dziś. Obsługa hotelowa należy do najmilszych, zawsze uśmiechniętych ludzi na świecie. Pokoje są niewielkie, ale bardzo schludne. W całym swoim życiu nie widziałem tak wysprzątanego pokoju. Śniadania są smaczne, a ponadto na parterze hotelu znajduje się włoska restauracja, w której za przystępną cenę można bardzo dobrze zjeść. Lokalizacja hotelu w centrum jest jego dodatkowym atutem.

Dziękujemy, Hubert_Tomasik

Byłem w Poznaniu w wyjeździe służbowym. Zatrzymałem się w tym hotelu na 2 doby. Co tu dużo mówić, obsługa bardzo miła, pomocna, empatyczna. Pokoje czyste, zadbane, ładnie wystrojone, pachnące w środku, duże łazienki, pełen komfort. Jeśli chodzi o lokalizacje również bardzo dobre miejsce, niedaleko centrum, dostępny jest parking dla gości. Bezpłatne wi-fi, kawiarnia również na miejscu.Ceny zadowalające, polecam.

• Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Krystian K

Świetne miejsce, z doskonałą lokalizacją. Wyróżniająca się czystość była bardzo miłym zaskoczeniem. Obsluga bardzo miła i profesjonalna, starająca się, abyśmy wyszli z hotelu zadowoleni (oczywiście udało uzyskać się ten efekt). Gorąco polecam.

Dziękujemy, Ola C