Zrecenzowano: 11 września 2019

To hotel, który można polecić dla każdego. Pokoje czyste, zadbane. Obsługa bardzo miła, do której można było zwrócić się w każdej sprawie. Położenie hotelu również zasługuje na duży plus. Jedzenie, które hotel ma w swojej ofercie bardzo dobre. W hotelu znajdują się wszystkie rzeczy potrzebne do komfortowego pobytu w tym obiekcie. Hotel na 5

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, KasiaC9000
Zrecenzowano: 11 września 2019

Polecam Hotel Włoski ze względu na świetną lokalizację dla turystów oraz przyjezdnych. Pokoje bardzo czyste i zadbane posiadające niezbędne wyposażenie w dobrym stylu. Ceny pokoi adekwatne do standardu świadczonych usług. Pyszna włoska restauracja pozwala poczuć się choć na chwilę jak we Włoszech. :)

Dziękujemy, Klaudia B
Zrecenzowano: 9 września 2019

Byłem tutaj kilka dni i jestem zadowolony. Czysty, zadbany i nowoczesny hotel umila pobyt. Miła obsługa. Wypoczynek oraz usługi super.Przechowywalnia bagaży to po prostu super pomysł. Polecam wszystkim!

Dziękujemy, oscarshinepriv
Zrecenzowano: 6 września 2019

Spędziłam tu weekend i jestem bardzo zadowolona. Bardzo czysty i zadbany hotel. W dobrej lokalizacji. Obsługa przemiła i bardzo pomocna. Dodatkowo skorzystałam z przechowywalni bagażu - fajnie, że jest taka opcja. Na pewno jeszcze tu wrócę.

Dziękujemy, M_APRIL90
Zrecenzowano: 5 września 2019

Niedawno byłam na konferencji w Poznaniu. Zatrzymałam się w hotelu Wloski Busines. Jestem bardzo zadowolona. Ma świetną lokalizacje, warunki bardzo dobre, czysto, a obsługa uprzejma i pomocna. Na pewno będąc w Poznaniu zatrzymam się również w tym hotelu.

• Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, annaoj123