Zrecenzowano: 5 września 2019

Niedawno byłam na konferencji w Poznaniu. Zatrzymałam się w hotelu Wloski Busines. Jestem bardzo zadowolona. Ma świetną lokalizacje, warunki bardzo dobre, czysto, a obsługa uprzejma i pomocna. Na pewno będąc w Poznaniu zatrzymam się również w tym hotelu.

• Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, annaoj123
Zrecenzowano: 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Kolejny raz nocuje w tym hotelu. Nieduży hotel ze sporym parkingiem na zapleczu. Bardzo miła obsługa (zarówno w recepcji, jak i w restayracji). Pokoje średniej wielkości, bardzo przyjemne, wyłożone grubą wykładziną, co daje im większą ciszę w pokojach i przytulnosc. W pokoju woda, czajnik, kawa, herbata. W łazience zestawy kosmetyków, dodatkowe szczoteczki, grzebień, myjka do mycia ciała. Na życzenie klienta cała masa dodatków ( np. pieluchy, nitka do zębów itd....). Podoba mi się tutaj Dobrze się tutaj czuję Będę tutaj wracała!

Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, 883katarzynan
Zrecenzowano: 4 września 2019

Niedawno miałam przyjemność bycia gościem tego hotelu. Chociaż spędziłam tam zaledwie 2 noce, to mogę śmiało przyznać, że czułam się bardzo zaopiekowania. Przemiła obsługa i bardzo wysoki poziom usług. Pokój bardzo schludny, jasny, świetnie urządzony. Do tego świetna lokalizacja! Z pewnością do niego wrócę!

Dziękujemy, sandralle98
Zrecenzowano: 4 września 2019

Wszystko nam się spodobało. Ładny, nowoczesny hotel. Dobra lokalizacja. Obsługa na najwyższym poziomie, panie na recepcji pomocne i życzliwe. Bardzo miła, przyjazna atmosfera.Klimatyczne miejsce. Polecam

Dziękujemy, JuliaTravelerA
Zrecenzowano: 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Zarezerwowałam hotel ze względu na lokalizacje .Pokój był czysty ,przyjemnie pachniało. Wszystko było co potrzebne w pokoju herbata,kawa,cukier,czajnik bardzo wygodnie. Śniadanie też dobre ,był wybór. Polecam hotel.

Dziękujemy, olga_podburaczynska