Zrecenzowano: 4 września 2019

Niedawno miałam przyjemność bycia gościem tego hotelu. Chociaż spędziłam tam zaledwie 2 noce, to mogę śmiało przyznać, że czułam się bardzo zaopiekowania. Przemiła obsługa i bardzo wysoki poziom usług. Pokój bardzo schludny, jasny, świetnie urządzony. Do tego świetna lokalizacja! Z pewnością do niego wrócę!

Dziękujemy, sandralle98
Zrecenzowano: 4 września 2019

Wszystko nam się spodobało. Ładny, nowoczesny hotel. Dobra lokalizacja. Obsługa na najwyższym poziomie, panie na recepcji pomocne i życzliwe. Bardzo miła, przyjazna atmosfera.Klimatyczne miejsce. Polecam

Dziękujemy, JuliaTravelerA
Zrecenzowano: 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Zarezerwowałam hotel ze względu na lokalizacje .Pokój był czysty ,przyjemnie pachniało. Wszystko było co potrzebne w pokoju herbata,kawa,cukier,czajnik bardzo wygodnie. Śniadanie też dobre ,był wybór. Polecam hotel.

Dziękujemy, olga_podburaczynska
Zrecenzowano: 3 września 2019

To był mój pierwszy raz, kiedy skorzystałam z usług Hotelu Włoskiego i na pewno nie ostatni! Poznań- piękne miasto, a lokalizacja hotelu jest naprawdę dogodna. Można w kilka minut dojść do ciekawych atrakcji tego urokliwego miasta. Dodatkowym atutem jest możliwość pozostawienia auta na parkingu strzeżonym. No i pokoje super: czyste i zadbane. Polecam!

Wskazówka dotycząca pokoi: Polecam najwyższe piętro- spektakularny widok
Termin pobytu: kwiecień 2019
Dziękujemy, wicia89
Zrecenzowano: 3 września 2019

Przepiękny Hotel, w wygodnej lokalizacji. Miałem okazje wynająć tam pokój i nie żałuje. Pokój urządzony gustownie z wygodnym łóżkiem oraz co warto dodać szczególnie w tak upalne lato klimatyzacją w pokoju. Minibarek bardzo dobrze zaopatrzony,. W pokoju cicho nie słychać innych lokatorów, można wypocząć, popracować. Profesjonalna obsługa. Pokoje czyste zadbane. Polecam.

Wskazówka dotycząca pokoi: Szybko działający internet nawet na wyższych piętrach.
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, NiemenCaiben