Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019

Niesamowity hotel naprawdę świetne miejsce. Piekne pokoje no i super okolica. Mozna dobrze wypocząć i zwiedzic co nieco. Nie jest drogo jak na tak fajne miejsce. Świetna obsługa hotelu zawsze miła i pomocna w każdej sytuacji. Naprawdę polecam.

Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Maniek126
Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019

Zdecydowanie daje 5 gwiazdek! Hotel jest fantastyczny, pokoje ładne, zadbane i co ważniejsze czyste. Obsługa na najwyższym poziomie, uprzejma i pomocna. Polecam wszystkim pobyt w tym hotelu, byłam trzy dni podczas podróży służbowej w Poznaniu i jestem bardzo bardzo zadowolona.

Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, 802dominikamaz
Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

Bardzo polecam to miejsce :)
Ludzie kompetentni, prosfesjonalni. Przemiła obsługa. Dużo podróżuje ale z taką obsługa jeszcze się nie spotkalam. Z całego serca polecam ten hotel, odpowiedni ludzie na odpowiednim miejscu :)

Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, Magda C
Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019

Polecam z czystym sumieniem. Zaczynając od obsługi, bardzo miłej i pomocnej, po autentyczne pokoje wyglądające jak na zdjęciach i czystości na bardzo wysokim poziomie. Kończąc na przystępnych cenach, adekwatnych do standardu.

• Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, AgnieszkaZ1382
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

Pokoje czyste, ładnie zaprojektowane, jest przytulny klimat. Personel bardzo uprzejmy, służą pomocą za co jeszcze raz dziękuję :) Restauracja wyśmienita, wystrój i jedzenie na wysokim poziomie. Na pewno będąc w Poznaniu zatrzymam się tutaj na nocleg i pyszny posiłek. Serdecznie polecam

Dziękujemy, Amyszka