Zrecenzowano: 3 września 2019

Bardzo polecam hotel Włoski w Poznaniu. Wszędzie blisko, obsługa bardzo pomocna.
Pokój czysty i wygodny.
Ceny atrakcyjne.
W restauracji hotelowej pyszne potrawy.

Nie mogę powiedzieć złego słowa na temat hotelu.

Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Natalina9191
Zrecenzowano: 3 września 2019

Hotel usytuowany w bardzo korzystnej lokalizacji. Blisko centrum miasta i głównych atrakcji turystycznych. Przy hotelu znajduje się bardzo smaczna i klimatycznie urzadzona restauracja śródziemnomorska. Pokoje komfortowe i wygodne. Dla mnie wszystko czego potrzeba, żeby miło spędzić weekend.

Dziękujemy, marcinn5800
Zrecenzowano: 3 września 2019

Jestem zaskoczony jakością i standardem 2 osobowego pokoju , na zdjęciach wyglądał wspaniale, a w rzeczywistości jest jeszcze lepiej. Lokalizacja hotelu jest doskonała. Kuchnia na dole jest wyśmienita , dużo dań vege na czym zależało mojej kobiecie.

Dziękujemy, gababriel g
Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019

Hotel położony praktycznie w centrum Poznania. Z tego miejsca wszędzie jest blisko. Hotel i restauracja nowoczesne, ale przede wszystkim czyste. Znakomita włoska kuchnia, nie jest to na pewno zwykła pizzeria. Polecam

Dziękujemy, Pinbud
Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019

Niesamowity hotel naprawdę świetne miejsce. Piekne pokoje no i super okolica. Mozna dobrze wypocząć i zwiedzic co nieco. Nie jest drogo jak na tak fajne miejsce. Świetna obsługa hotelu zawsze miła i pomocna w każdej sytuacji. Naprawdę polecam.

Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Maniek126