Poznań
Zrecenzowano: 3 września 2019

Jestem zaskoczony jakością i standardem 2 osobowego pokoju , na zdjęciach wyglądał wspaniale, a w rzeczywistości jest jeszcze lepiej. Lokalizacja hotelu jest doskonała. Kuchnia na dole jest wyśmienita , dużo dań vege na czym zależało mojej kobiecie.

Dziękujemy, gababriel g
Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019

Hotel położony praktycznie w centrum Poznania. Z tego miejsca wszędzie jest blisko. Hotel i restauracja nowoczesne, ale przede wszystkim czyste. Znakomita włoska kuchnia, nie jest to na pewno zwykła pizzeria. Polecam

Dziękujemy, Pinbud
Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019

Niesamowity hotel naprawdę świetne miejsce. Piekne pokoje no i super okolica. Mozna dobrze wypocząć i zwiedzic co nieco. Nie jest drogo jak na tak fajne miejsce. Świetna obsługa hotelu zawsze miła i pomocna w każdej sytuacji. Naprawdę polecam.

Dziękujemy, Maniek126
Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Serdecznie polecam ten lokal. Wszędzie czysto i świeżo. Bardzo ładny wystrój. Obsługa bardzo miła i przyjazna, na bieżąco reagowała na nasze potrzeby. Ceny bardzo przystępne. Na pewno nie raz tu wrócę.

Dziękujemy, Daria202
Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019

Zdecydowanie daje 5 gwiazdek! Hotel jest fantastyczny, pokoje ładne, zadbane i co ważniejsze czyste. Obsługa na najwyższym poziomie, uprzejma i pomocna. Polecam wszystkim pobyt w tym hotelu, byłam trzy dni podczas podróży służbowej w Poznaniu i jestem bardzo bardzo zadowolona.

Dziękujemy, 802dominikamaz