Poznań

“Fajne miejsce z duzym terenem zewnętrznym”
Browarna Przystań — recenzja

Browarna Przystań
Nr 461 wśród 1 086 Restauracje (Poznań)
Opis: Browarna Przystań to przepięknie zlokalizowany obiekt, z restauracją, polem piknikowym, oranżerią na wodzie, znajdujący się na obrzeżach cybińskiego klinu zieleni, nad malowniczym młyńskim stawem. Nasze oryginalne wnętrza, połączenie naturalnego drewna z nowoczesną klasyczną formą, doskonała kuchnia, oraz przestrzeń w otoczeniu lasu i wody jest gwarantem niezapomnianych wrażeń. Browarna Przystań jest to miejsce idealne dla eventów biznesowych jak i uroczystości rodzinnych. Dokładamy wszelkich starań aby uroczystości te były na najwyższym poziomie.
Zrecenzowano 4 września 2019

Byłem tam na plenerowej imprezie firmowej. Tak naprawdę codziennie mijam ten obiekt jadąc do pracy , ale dopiero wchodząc do środka...i dalej okazało się ze ma bardzo dużą polanę piknikową na której można zorganizować imprezę dla sporej grupy osób.
Nasza impreza była połączona z goscinnym występem gwiazdy stand-up , miała charakter piknikowy wiec jezeli chodzi o posiłki bazowaliśmy na grillu , sałatkach , żurku itp..
Wszystko bardzo smaczne , obsługa w porządku , nic dodać nic ująć myślę ze śmiało można polecić .
Myślę ze jest to równie dobre miejsce na niedzielny obiad z rodziną , czy piwo w upalne dni .

Dziękujemy, Maciej_del_Mar

Zrecenzowano 28 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Kaczka pieczona 12/10, mogłaby zawstydzić Hacjendę. Niestety dodatki do wymiany. Rozumiem że nowa marka, więc chce czymś zaskoczyć w menu, ale inne nie zawsze znaczy lepsze. Smażona pyza do kompletny niewypał, ot dodatkowa porcja tłuszczu która nic do dania nie wnosi. Prosi się też do kaczki warzywo na ciepło - zasmażane buraczki lub modra kapusta. Zamierzam jeszcze się pojawić i mam nadzieję że będę mógł zjeść kaczkę w tradycyjnym zestawie

Dziękujemy, Jacek W
Zrecenzowano 29 czerwca 2019

Mimo starań obsługi i ładnego otoczenia to jednak kucharz decyduje w większości i zadowoleniu klienta. A tu ani dobre i świeże danie główne ani pitna kawa, a ceny wysokie jak dawniej w Młyńskim.

Dziękujemy, LeszR
Zrecenzowano 24 czerwca 2019

Byłem tu w niedzielę na piwie, kawie i deserze. Ledwo znalazłem miejsce. To o czymś świadczy. Obsługa miła i kompetentna. Byłem zadowolony z kawy i lodów. Piwo wypiłem duszkiem - miłosławskie, smaczne, po trzygodzinnym spacerze nad Maltą. Polecam !!!! to tyle.

Dziękujemy, Jerzy P
Zrecenzowano 15 czerwca 2019

Pyszne jedzenie i super spędzony czas z rodziną. Widoki piękne i naprawdę można się zrelaksować. Dzieciaki zachwycone. Obsługa na wysokim poziomie. Polecam!!!

Dziękujemy, Ania G

Browarna Przystań — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Browarna Przystań? Podziel się wrażeniami!