“Zabawnie i miło”
Restauracja Charlie's — recenzja

Restauracja Charlie's
Nr 639 wśród 1 085 Restauracje (Poznań)

Ogólnie Pan przebrany za Chaplina zaprasza do środka. Kulturalny, miły i zabawny. Na koniec żegna się z gośćmi z każdym z osobna. Obsługa bardzo miła. Nic nie jedliśmy tylko trunki, więc sami musicie się przekonać

Dziękujemy, emmalarissa

Zrecenzowano 1 września 2019

Kelner super. Jedzenie mocno średnie. Zestaw dla dzieci, tragedia. Mocno słony i upieczony. Tatar gruby i z magi. Sałatka 6/10, makaron 5/10. Omijać.

Dziękujemy, Monika M
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Doliczenie do rachunku 20 zł za usługę gastronomiczna przy 4 kawach to jakieś nieporozumienie. Oczywiście nikt wcześniej nas o tym nie poinformował.

Dziękujemy, arek n
Zrecenzowano 16 maja 2019

Po kiepskim jedzeniu w barze na Szkolnej, losowo (spośród kilkudziesięciu możliwości) wybrałem restaurację Charlie's. Z zewnątrz niepozorna ale w środku zabawnie i wesoło. Do wyboru kilka kondygnacji - jak chcesz, możesz poleżeć sobie na sofie. Pracownicy szybko rozpracują klienta i dzięki nim zjesz coś pysznego. Do mnie dopasowali ananasa pieczonego z i lodami. Deser - prima sort. Podany na zewnątrz z dobrą kawą, przy rytmach ulicznych śmiechów i zabaw na Rynku coś wspaniałego. Polecam każdemu. Wrócę tu głównie dla obsługi - grzeczni, taktowni i przy tym dowcipni. Dziękuję.

Dziękujemy, Stasiu_Irena
Zrecenzowano 30 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Już dawno żadna restauracja tak nas nie rozczarowała. Niestety to nie było tylko słabe jedzenie, ale od początku:
1. Pan przed restauracją zachęcał do wejścia na kolację, mimo że nie było wolnych stolików.
2. Na posprzątanie wyczekanego stolika czekaliśmy 15 minut, próbując wybrać dania z jednej udostępnionej nam karty.
3. Kelnerzy byli tak nieskupieni, że pomylili także zamówione napoje.
4. Zupy, mimo ogromnych porcji były podane niechlujnie. Talerze były brudne, a pietruszka znalazła się na bokach, a w nie w zupie.
5. Kolejnym smutnym faktem były niedomyte produkty: w kremie z kurek i sałacie było czuć piach.
6. Liczyłam na dobry tatar, ponieważ go polecano, ale był przesolony.
Jedyny plus odwiedzenia restauracji to muzyka na żywo. Facet z gitarą śpiewa naprawdę nieźle i przykuwa uwagę. Cała reszta - totalny chaos.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, NonStopHungry

Restauracja Charlie's — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Restauracja Charlie's? Podziel się wrażeniami!