“Kiepsko”
Restauracja Charlie's — recenzja

Restauracja Charlie's
Nr 639 wśród 1 083 Restauracje (Poznań)
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Doliczenie do rachunku 20 zł za usługę gastronomiczna przy 4 kawach to jakieś nieporozumienie. Oczywiście nikt wcześniej nas o tym nie poinformował.

Dziękujemy, arek n

Zrecenzowano 16 maja 2019

Po kiepskim jedzeniu w barze na Szkolnej, losowo (spośród kilkudziesięciu możliwości) wybrałem restaurację Charlie's. Z zewnątrz niepozorna ale w środku zabawnie i wesoło. Do wyboru kilka kondygnacji - jak chcesz, możesz poleżeć sobie na sofie. Pracownicy szybko rozpracują klienta i dzięki nim zjesz coś pysznego. Do mnie dopasowali ananasa pieczonego z i lodami. Deser - prima sort. Podany na zewnątrz z dobrą kawą, przy rytmach ulicznych śmiechów i zabaw na Rynku coś wspaniałego. Polecam każdemu. Wrócę tu głównie dla obsługi - grzeczni, taktowni i przy tym dowcipni. Dziękuję.

Dziękujemy, Stasiu_Irena
Zrecenzowano 30 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Już dawno żadna restauracja tak nas nie rozczarowała. Niestety to nie było tylko słabe jedzenie, ale od początku:
1. Pan przed restauracją zachęcał do wejścia na kolację, mimo że nie było wolnych stolików.
2. Na posprzątanie wyczekanego stolika czekaliśmy 15 minut, próbując wybrać dania z jednej udostępnionej nam karty.
3. Kelnerzy byli tak nieskupieni, że pomylili także zamówione napoje.
4. Zupy, mimo ogromnych porcji były podane niechlujnie. Talerze były brudne, a pietruszka znalazła się na bokach, a w nie w zupie.
5. Kolejnym smutnym faktem były niedomyte produkty: w kremie z kurek i sałacie było czuć piach.
6. Liczyłam na dobry tatar, ponieważ go polecano, ale był przesolony.
Jedyny plus odwiedzenia restauracji to muzyka na żywo. Facet z gitarą śpiewa naprawdę nieźle i przykuwa uwagę. Cała reszta - totalny chaos.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, NonStopHungry
Zrecenzowano 10 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie średnie. Makaron suchy, odsmażany. Makaron z mulami i krewetkami bez muli... a cena ta sama. Piwa brak bo wczoraj była impreza. Tatar w miarę Ok.
Plus jedynie za ciekawy wystrój. Jedzenie niestety przy całej konkurencji na Rynku wypada bardzo blado... dodatkowo irytujący Pan naganiacz ze średnio zabawnym poczuciem humoru i totalnym brakiem wiedzy na temat oferowanego jedzenia.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, marcinbH5629CV
Zrecenzowano 16 grudnia 2018

Miła atmosfera, ładne dekoracje i dobre jedzenie - tak mogłabym podsumować naszą wizytę w Charlie's. Spróbowałam kaczki (wybitna!), kurczaka (przeciętny) i wieprzowiny (naprawdę dobra). Szczególne wrażenie zrobił na mnie ciekawy sposób podania potraw.

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, Freyasdottir

Restauracja Charlie's — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Restauracja Charlie's? Podziel się wrażeniami!