“Świetna identyfikacja wizualna”
Święty — recenzja

Święty
Nr 242 wśród 1 083 Restauracje (Poznań)

Świetna identyfikacja wizualna kawiarni (logo) zrobione przez Anne Jechorek, której neon wolność powstał na Placu Wolnosci. W środku znajdziemy dobre propozycje kanapek oraz sałatek. Zima i jesienią czasami bywa zimno w lokalu.

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, 700 700 709

Bardzo nam było przyjemnie rozpocząć dzień świetnie zaserwowanym śniadaniem i pyszną kawą. Nie spodziewaliśmy się, że będzie tyle gości :) Szakszuka wspaniała i baigle :) Polecam!

Dziękujemy, Iwona R

Lokal dość mały jak dowiedziałyśmy się przychodząc na śniadanie tez trzeba mieć rezerwacje . Bardzo mało miejsc a szkoda bo śniadanie warte grzechu rewelacyjne pieczywo wypiekane na miejscu przepysznie podane jajka, tace śniadaniowe to 100% prZepysznego menu śniadaniowego , bardzo dobra kawa . Przemiła obsługa sprawiła ze pomimo niedogodności spowodowanymi mała ilością miejsca napewno tam jeszcze wrócę

Dziękujemy, majat739

Śniadanie pyszne, mufinki super, kawa bardzo pyszna, obsługa super miła.
Jedynym minusem dla mnie było jedzenie na papieże;(

Dziękujemy, М M
Zrecenzowano 8 września 2019

Jedno z gorszych wspomnień- kawa niedobra i rozwodniona.
Ceny wysokie, śniadanie absolutnie mnie nie porwało, choć porcje w porządku.
W środku hałas, niewiele miejsca, nieprofesjonalna obsługa.

Dziękujemy, adkie

Święty — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Święty? Podziel się wrażeniami!