Poznań

“Wspaniały klimat na pyszne śniadanie!”
Święty — recenzja

Święty
Nr 225 wśród 1 086 Restauracje (Poznań)

Bardzo nam było przyjemnie rozpocząć dzień świetnie zaserwowanym śniadaniem i pyszną kawą. Nie spodziewaliśmy się, że będzie tyle gości :) Szakszuka wspaniała i baigle :) Polecam!

Dziękujemy, Iwona R

Lokal dość mały jak dowiedziałyśmy się przychodząc na śniadanie tez trzeba mieć rezerwacje . Bardzo mało miejsc a szkoda bo śniadanie warte grzechu rewelacyjne pieczywo wypiekane na miejscu przepysznie podane jajka, tace śniadaniowe to 100% prZepysznego menu śniadaniowego , bardzo dobra kawa . Przemiła obsługa sprawiła ze pomimo niedogodności spowodowanymi mała ilością miejsca napewno tam jeszcze wrócę

Dziękujemy, majat739
Zrecenzowano 11 września 2019 z urządzeń przenośnych

Śniadanie pyszne, mufinki super, kawa bardzo pyszna, obsługa super miła.
Jedynym minusem dla mnie było jedzenie na papieże;(

Dziękujemy, М M
Zrecenzowano 8 września 2019

Jedno z gorszych wspomnień- kawa niedobra i rozwodniona.
Ceny wysokie, śniadanie absolutnie mnie nie porwało, choć porcje w porządku.
W środku hałas, niewiele miejsca, nieprofesjonalna obsługa.

Dziękujemy, adkie
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zdecydowanie polecam. Wybraliśmy się tutaj kilka dni temu na śniadanie, wybór ogromny , serwują cały dzień co jest dużym plusem. Pyszna kawa, wszystko pięknie podane. Jedyny minus to hummus który był poprostu nie zbyt dobry ale rozumiem że robią go sami nie będąc wegańskie miejscem. Zdecydowanie polecam "iść w jajka":) i wszystko będzie super. Pyszna kawa, nie próbowaliśmy wypieków ale wyglądają zachęcająco ! Przemiłe Panie Kelnerki

Dziękujemy, prabuckad

Święty — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Święty? Podziel się wrażeniami!