“Śniadanie ”
Święty — recenzja

Święty
Nr 243 wśród 1 083 Restauracje (Poznań)

Śniadanie pyszne, mufinki super, kawa bardzo pyszna, obsługa super miła.
Jedynym minusem dla mnie było jedzenie na papieże;(

Dziękujemy, М M

Zrecenzowano 8 września 2019

Jedno z gorszych wspomnień- kawa niedobra i rozwodniona.
Ceny wysokie, śniadanie absolutnie mnie nie porwało, choć porcje w porządku.
W środku hałas, niewiele miejsca, nieprofesjonalna obsługa.

Dziękujemy, adkie
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zdecydowanie polecam. Wybraliśmy się tutaj kilka dni temu na śniadanie, wybór ogromny , serwują cały dzień co jest dużym plusem. Pyszna kawa, wszystko pięknie podane. Jedyny minus to hummus który był poprostu nie zbyt dobry ale rozumiem że robią go sami nie będąc wegańskie miejscem. Zdecydowanie polecam "iść w jajka":) i wszystko będzie super. Pyszna kawa, nie próbowaliśmy wypieków ale wyglądają zachęcająco ! Przemiłe Panie Kelnerki

Dziękujemy, prabuckad
Zrecenzowano 27 lipca 2019

Byłam w sobotę z samego rana. Przede wszystkim miła obsługa, pyszne jedzenie. Kawa tak pyszna ze musiałam wypić dwie. Jadłam pieczonego omleta a narzeczony jajecznicze z chlebem. Pieczywo nie było świeże, tego jestem pewna. Ale smak mojego omleta i jajecznicy narzeczonego rekompensowaly to. Także polecam. Wystrój na duży plus. Wrócę na pewno ❤️

Dziękujemy, Kamila M
Zrecenzowano 17 maja 2019

Jedyny plus to wystrój wnętrza. Jestem wybitnie zniesmaczona dzisiejszą urodzinową wizytą, ponieważ oczekiwałam jakości adekwatnej do ceny. Myśleliśmy, że trafiamy w objęcia uczciwych gospodarzy, jednak właścicielom zależy raczej na dorobieniu się, niż na zaspokojeniu potrzeb swoich gości. Ceny raczej wysokie, biorąc pod uwagę, że za lampkę wina, które ma byś mineralnym bio Rieslingiem płacimy 20 zł (ostatecznie jest wybitnie bez smaku, słabo schłodzony). Zamawiamy zupę, dwa dania główne - michę z kurczakiem i sałatę z łososiem. Do sałaty prośba o bajgla, do tego drinki i woda. Bajgla, wody i zupy nie dostajemy. Micha to tak właściwie mix sałat ze szczątkową ilością suchego kurczakaoraz jałowym dressingiem z jogurtu. Natomiast sałata z łososiem to tak właściwie 1/3 normalnej porcji w cenie 28 zł. W misce zamiast ogórka mamy obierki pochodzące z jego skóry. Rozumiem trend na eko i slow food, ale to już jest gruba przesada. O ile z rozkojarzoną obsługą temat załatwiliśmy na miejscu uzyskując 15% rabatu na jedną sałatę, o tyle wydane pieniądze są wydanymi a fakt bycia nabitym w butelkę pod pretekstem bujnych opisów i świetnej jakości dań pozostawia spory niesmak. Polecam omijać szerokim łukiem.

Dziękujemy, Dagmara O

Święty — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Święty? Podziel się wrażeniami!