Zrecenzowano: 9 września 2019

Najlepszy hotel na świecie super lokalizacja, przepiękny wystrój, wracam do Park Inn by Radison zawsze z WIELKĄ przyjemnością i wymeldowując się nie mogę doczekać się kolejnego pobytu. Na dzień dobry zawsze moje ulubione Panie w recepcji gotowe na mam wrażenie że mój przyjazd z ogromnym uśmiechem i pełna kulturą. Zawsze rozwiązują problemy techniczne które pojawiają się w popku w ekspresowym tempie z którym nie spotkałem się w innym hotelu - a przyznam że jestem dość wymagający i lubię jak wszystko działa.
Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia na miejscu ;-)
Dr Adrian

• Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, adrianartur_
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ParkInn_Poznan, kierownik zmiany w rezerwacji, Park Inn by Radisson PoznanOdpowiedź udzielona 5 tygodnie(-i) temu

Szanowny Panie Adrianie,

Serdecznie dziękujemy za tak pozytywny komentarz! Bardzo nam miło, iż możemy po raz kolejny gościć Pana w naszym obiekcie. Cieszymy się, że spełniliśmy Pana oczekiwania a nasz personel był uprzejmy i pomocny.
Zapraszamy ponownie.
Pozdrawiam,
Anna- kierownik zmiany w rezerwacji

Zrecenzowano: 24 sierpnia 2019

Hotel jak najbardziej ok
Wszystko mi pasowalo.
Bardzo czysto i schludnie.
Pokój skromnie ale ładnie urządzony
Atut to duża łazienka z przestronna kabina prysznicowa.
Niewątpliwie też na plus ogromne łóżko

Dziękujemy, kkudli775528
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ParkInn_Poznan, Specjalista ds. rezerwacji, Park Inn by Radisson PoznanOdpowiedź udzielona 28 sierpnia 2019

Szanowny/a kkudli775528,
Bardzo dziękuję za wybór Park Inn by Radisson. Cieszymy się, że nasz obiekt przypadł Pani/u do gustu. Nasze pokoje sa urządzone w taki sposób, aby goście mogli w nich spędzić komfortowo czas podczas swojego pobytu. Pragniemy by nasi goście czuli się u nas jak w domu. Mamy nadzieje, że będziemy mogli gościć Panią/Pana ponownie w naszym obiekcie.

Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019

Czysty hotel, miła obsługa, pyszne i różnorodne śniadanie. Idealne warunki do wypoczynku i spotkań. Szybkie zameldowanie i darmowy parking. Hotel przyjazny dla zwierząt w idealnej okolicy. Bliskość wyniki strego miasta

Dziękujemy, mkarna972893
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ParkInn_Poznan, Reservation Specialist, Park Inn by Radisson PoznanOdpowiedź udzielona 23 sierpnia 2019

Szanowna/y mkarna972893
Dziękujemy za wybór Park Inn by Radisson. Cieszymy się, że nasz obiekt przypadł Pani/u do gustu. Nasze śniadania są serwowane z bogatej gamy produktów, dzięki temu każdy znajdzie coś dla siebie. Nasz personel każdego dnia stara się służyć pomocą naszym gościom. Pragniemy by po wizycie u nas zadowolenie byli nie tylko nasi goście, ale także ich pupile. Mamy nadzieje, że przy okazji kolejnej wizyty w Poznaniu będziemy mogli gościć Panią/a w naszych obiekcie

Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

Hotel bardzo blisko rynku, pokój niedrogi jak na taką lokalizację. Nie korzystałam ze śniadania, ale po drugiej stronie ulicy jest Orzo z bardzo tanią ofertą śniadaniową. Generalnie, gdybym miała znów jechać do Poznania znów bym się tu zatrzymała.

Dziękujemy, kasia400
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ParkInn_Poznan, Specjalista ds. rezerwacji, Park Inn by Radisson PoznanOdpowiedź udzielona 22 sierpnia 2019

Szanowna kasia400,
Bardzo dziękuję za wizytę w Park Inn by Radisson. Nasza lokalizacja w samym centrum miasta sprzyja zwiedzaniu Poznania. Nasze śniadania są przygotowywane z najlepszej jakości składników i zwykle są chwalone przez gości. Mamy nadzieje, że przy kolejnej wizycie w naszym obiekcie spróbuje Pani naszych śniadań.

Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

Wszystko bardzo fajnie lecz śniadania monotonne aczkolwiek bardzo smaczne. W nocy lepiej zamknąć okno gdyż odgłosy z zewnątrz są dosyć uciążliwe - ruch uliczny. Wyposażenie pokoi bardzo dobre począwszy od herbaty i kawy o skończywszy na szlafrokach.

Dziękujemy, pnawro998978
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ParkInn_Poznan, Reservation Specialist, Park Inn by Radisson PoznanOdpowiedź udzielona 22 sierpnia 2019

Dear pnawro998978,
Dziękujemy za wybór Park Inn by Radisson. Cieszymy się, że nasz obiekt przypadł Panu/Pani do gustu. Nasze śniadania są przygotowywane z szerokiej gamy produktów, tak aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Cieszymy się, że udało nam się spełnić Pana/Pani oczekiwania. Mamy nadzieje, że będziemy mogli gościć Pana/Panią ponownie w naszym obiekcie.