Zrecenzowano: 24 sierpnia 2019

Hotel jak najbardziej ok
Wszystko mi pasowalo.
Bardzo czysto i schludnie.
Pokój skromnie ale ładnie urządzony
Atut to duża łazienka z przestronna kabina prysznicowa.
Niewątpliwie też na plus ogromne łóżko

Dziękujemy, kkudli775528
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ParkInn_Poznan, Specjalista ds. rezerwacji, Park Inn by Radisson PoznanOdpowiedź udzielona 28 sierpnia 2019

Szanowny/a kkudli775528,
Bardzo dziękuję za wybór Park Inn by Radisson. Cieszymy się, że nasz obiekt przypadł Pani/u do gustu. Nasze pokoje sa urządzone w taki sposób, aby goście mogli w nich spędzić komfortowo czas podczas swojego pobytu. Pragniemy by nasi goście czuli się u nas jak w domu. Mamy nadzieje, że będziemy mogli gościć Panią/Pana ponownie w naszym obiekcie.

Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019

Czysty hotel, miła obsługa, pyszne i różnorodne śniadanie. Idealne warunki do wypoczynku i spotkań. Szybkie zameldowanie i darmowy parking. Hotel przyjazny dla zwierząt w idealnej okolicy. Bliskość wyniki strego miasta

Dziękujemy, mkarna972893
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ParkInn_Poznan, Reservation Specialist, Park Inn by Radisson PoznanOdpowiedź udzielona 23 sierpnia 2019

Szanowna/y mkarna972893
Dziękujemy za wybór Park Inn by Radisson. Cieszymy się, że nasz obiekt przypadł Pani/u do gustu. Nasze śniadania są serwowane z bogatej gamy produktów, dzięki temu każdy znajdzie coś dla siebie. Nasz personel każdego dnia stara się służyć pomocą naszym gościom. Pragniemy by po wizycie u nas zadowolenie byli nie tylko nasi goście, ale także ich pupile. Mamy nadzieje, że przy okazji kolejnej wizyty w Poznaniu będziemy mogli gościć Panią/a w naszych obiekcie

Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

Hotel bardzo blisko rynku, pokój niedrogi jak na taką lokalizację. Nie korzystałam ze śniadania, ale po drugiej stronie ulicy jest Orzo z bardzo tanią ofertą śniadaniową. Generalnie, gdybym miała znów jechać do Poznania znów bym się tu zatrzymała.

Dziękujemy, kasia400
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ParkInn_Poznan, Specjalista ds. rezerwacji, Park Inn by Radisson PoznanOdpowiedź udzielona 22 sierpnia 2019

Szanowna kasia400,
Bardzo dziękuję za wizytę w Park Inn by Radisson. Nasza lokalizacja w samym centrum miasta sprzyja zwiedzaniu Poznania. Nasze śniadania są przygotowywane z najlepszej jakości składników i zwykle są chwalone przez gości. Mamy nadzieje, że przy kolejnej wizycie w naszym obiekcie spróbuje Pani naszych śniadań.

Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

Wszystko bardzo fajnie lecz śniadania monotonne aczkolwiek bardzo smaczne. W nocy lepiej zamknąć okno gdyż odgłosy z zewnątrz są dosyć uciążliwe - ruch uliczny. Wyposażenie pokoi bardzo dobre począwszy od herbaty i kawy o skończywszy na szlafrokach.

Dziękujemy, pnawro998978
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ParkInn_Poznan, Reservation Specialist, Park Inn by Radisson PoznanOdpowiedź udzielona 22 sierpnia 2019

Dear pnawro998978,
Dziękujemy za wybór Park Inn by Radisson. Cieszymy się, że nasz obiekt przypadł Panu/Pani do gustu. Nasze śniadania są przygotowywane z szerokiej gamy produktów, tak aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Cieszymy się, że udało nam się spełnić Pana/Pani oczekiwania. Mamy nadzieje, że będziemy mogli gościć Pana/Panią ponownie w naszym obiekcie.

Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

Wspaniała lokalizacja, miła obsługa, super wygodne łóżko :) bardzo ładna łazienka z super szybko suszącą włosy suszarką! zabrakło zestawu kosmetyków(miała być odżywka do włosów) i lodówki - nie spodziewałam się, ze może jej nie być.

Dziękujemy, agnaa33
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ParkInn_Poznan, Reservation Specialist, Park Inn by Radisson PoznanOdpowiedź udzielona 20 sierpnia 2019

Szanowna Pani agnaa33,
Bardzo dziękujemy za wybór Park Inn by Radisson. Cieszymy się, że nasz obiekt przypadł Pani do gustu. Każdego dnia staramy się zapewnić jak najlepszą obsługę naszym gościom podczas ich pobytu. Lodówek nie mamy na wyposażeniu w pokojach, można jednak ją wypożyczyć w recepcji. Przy okazji kolejnej wizyty w naszym obiekcie zapraszamy do skorzystania z pokoju typu Superior, który oprócz podstawowego wyposażenia posiada jeszcze między innymi zestaw kosmetyków.