Poznań

“Najlepsze bajgle w Poznaniu ”
Bajgle Króla Jana — recenzja

Bajgle Króla Jana
Nr 145 wśród 1 087 Restauracje (Poznań)
Opis: Pyszne bajgle własnego wypieku przygotowywane wg tradycyjnej receptury. Ponadto sezonowe zupy, pyszne desery, kawa i napoje. Idealne miejsce na każdą porę dnia !
Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Miła atmosfera, miła obsługa, całkiem tanio i bardzo porządnie. Można zjeść coś słodkiego, ale też wytrawnego:))

Dziękujemy, iguccci

Zrecenzowano 12 sierpnia 2019

jakoś bez przekonania poszedłem po bajgla i ... zakochałem się !!! Niby nie duży niby nie mały ale okazał się taki że wystarczył i zasycił na długie godziny. i do tego ten smak !!!! POEZJA !!!! Przedobry!!! Przekozacki!!!

Dziękujemy, pit_poznan
Zrecenzowano 4 sierpnia 2019

Bardzo smaczne i świeże bajgle. W knajpie nie ma dużego ruchu, więc zawsze znajdzie się miejsce. Miła obsługa.

Dziękujemy, Agata M
Zrecenzowano 22 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Miałem okazję gościć w "Bajglach króla Jana" w listopadzie. Wybrałem wtedy bajgla zawierającego kapustę kiszoną i pastrami. Jedzenie było pyszne, nie trzeba tu nic więcej pisac. Obsługa wchodzi w luźny kontakt z klientami więc panuje bardzo fajna i miła atmosfera. Sam lokal jest umieszczony w dawnej piekarni co dodaje charakteru temu miejscu. Tu też wypiekane są super bajgle. Wróciłem pozniej do tego samego miejsca i wybrałem kolejne bajgle tym razem z batatami na słodko. I to była istna bajka dla moich ust. Jedzenie w tym miejscu znacznie umiliło mi ten wyjazd do Poznania. Polecam każdemu

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, Strachuus
Zrecenzowano 11 lipca 2019

Miejsce bardzo godne polecenia, pyszne bajgle w przystępnej cenie. Lokal bardzo klimatyczny, a obsługa bardzo miła i przyjazna:)

Dziękujemy, Puuzoon

Bajgle Króla Jana — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Bajgle Króla Jana? Podziel się wrażeniami!