“Przepyszne! ”
Chmeli Suneli — recenzja

Chmeli Suneli
Nr 112 wśród 1 083 Restauracje (Poznań)
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Postanowiliśmy zabrać nasze mamy na obiad z okazji ich święta. Dla nas to była druga wizyta w tym lokalu. Atmosfera przyjazna, rodzinna, pełne obłożenie, jedzenie bardzo dobre i kelner, który doradzi, zażartuje i zna się na swojej pracy mimo młodego wieku. Mamy zadowolone, bo mogły spróbować czegoś nowego i było to dla nich odkrycie zwłaszcza rosół. Polecam serdecznie! Eksperymentujcie z lemoniadami, warto

Dziękujemy, AngelikaEdyta

Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Byliśmy dwa razy. Raz we dwoje, a raz w grupą znajomych Można naprawdę dobrze zjeść. Bardzo dobre chinkali, smaczny gruziński kebab, fajna atmosfera. Bardzo dobre sina i przystawki. Polecam

Dziękujemy, Grzegorz1301
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jest to druga restauracja gruzińska w Poznaniu którą odwiedziliśmy i jest to kolejne miejsce do polecenia . Pyszne chinkali, soczyste i pełne smaku. Bardzo dobry kurczak z sosem jeżynowym. Naprawdę rewelacyjnie przyprawiony i aromatyczny. Smaczny kebab gruziński. Na pewno wrócimy

1  Dziękujemy, 21agnieszkak
Zrecenzowano 31 lipca 2019

Zawsze powinno się próbować nowych smaków, przepisów. Przyszliśmy tu trochę przypadkiem a wyjść nie mogliśmy. Kuchnia prawdziwie gruzińska smaki cudowne. Zapraszamy każdego smakosza. Atmosfera okraszona przemiłymi opowieściami właściciela, który dopieszcza każdego gościa. Serdecznie polecamy.

Dziękujemy, bibi7303
Zrecenzowano 14 lipca 2019

Jedzenie bardzo dobre. Ceny może trochę zbyt wysokie ale generalnie jakość do ceny OK. Jeśli chodzi o obsługę to mam pewien niedosyt - z jednej strony profesjonalne doradzenie w wyborze potraw co nie często się zdarza, a później zniknięcie z horyzontu ( przy prawie pustym lokalu ). Efekt taki, że zamówilibyśmy pewnie ze dwa razy tyle … nie mówiąc o wypiciu. Nieco szokujące było zniechęcanie wchodzących gości, że kuchnia już zaraz się zamyka itd. Przy prawie pustym lokalu był to strzał w stopę ( no chyba, że personel tak tego nie odbiera... ) Otwarcie drzwi o 22 był jasnym sygnałem, że trzeba kończyć. No to skończyliśmy.

Dziękujemy, 285biuro

Chmeli Suneli — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Chmeli Suneli? Podziel się wrażeniami!