Zrecenzowano: 5 września 2019

Dobra lokalizacja w centrum,a jednocześnie niedaleko dworca PKP.W pobliżu Stare Miasto i Browar.Przestronne pokoje,wygodne łóżka,funkcjonalna łazienka. Sniadania wystarczający wybór produktów,domowe ciasta.

• Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, dorotab219
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: olgazadlo, Specjalista ds. organizacyjnych, Ibis Poznan CentrumOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Pani Doroto!

Bardzo dziękujemy za tak wysoką ocenę oraz miły komentarz :) Cieszymy się, że jest Pani zadowolona i mogliśmy być częścią Pani podróży!

Mamy nadzieję, że będzie Pani o nas pamiętała podczas planowania kolejnych wizyt w Poznaniu! Z przyjemnością Panią powitamy :) Do zobaczenia i miłego dnia :)

Novotel&Ibis Poznań Centrum

Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Accorhotels.com
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: olgazadlo, Specjalista ds. organizacyjnych , Ibis Poznan CentrumOdpowiedź udzielona 3 września 2019

Ta odpowiedź jest prywatną opinią przedstawiciela kierownictwa i nie stanowi opinii firmy TripAdvisor LLC ani jej partnerów.
Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019

Bardzo przyjemny hotel. Pokoje odnowione i stosunkowo duże. Czysta i funkcjonalna łazienka. Obsługa na najwyższym poziomie! Bardzo miłe i pomocne panie na recepcji jak i w restauracji. Śniadania pyszne! Wrócimy tutaj na pewno!

Dziękujemy, Wojtek Z
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: olgazadlo, Specjalista ds. organizacyjnych, Ibis Poznan CentrumOdpowiedź udzielona 26 sierpnia 2019

Drogi Wojtek Z!

Bardzo dziękujemy za ta pozytywny komentarz oraz wysoką ocenę na TripAdvisor :) Pana opinia jest dla nas bardzo ważna i motywuje nas do dalszej pracy! Cieszymy się z udanego pobytu i liczymy na ponowne Pana wizyty już wkrótce. Do zobaczenia w Ibis Poznań Centrum i miłego dnia :) !

Novotel & Ibis Poznań Centrum

Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Accorhotels.com
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: olgazadlo, Specjalista ds. organizacyjnych, Ibis Poznan CentrumOdpowiedź udzielona 22 sierpnia 2019

Zrecenzowano: 22 lipca 2019

Hotel znajduje się niemalże przy samym Starym Browarze. Jest po modernizacji, więc nowoczesny i funkcjonalny. Miła obsługa w recepcji, poza jedną panią narodowości innej niż polska. Zgłosiłam jej, źe lampki ledowe w łazience mrugają bez przerwy po włączeniu. Obiecała naprawienie. Niestety po powrocie z miasta po kilku godzinach nic się nie zmieniło.
Zalety: Duży pokój, dobrze zaciemniające zasłony, widok z okna, klimatyzacja, dużo lampek, bardzo dobre śniadanie, bliskość przystanków tramwajowych i Starego Browaru.
Wady: w pokoju były drzwi oddzielającego go od sąsiedniego pokoju, co spowodowało, że o 6.00 rano zostałam postawiona na nogi, bo ktoś w tym pokoju włączył sobie muzyczkę. Poza tym materac na łóżku przesuwał się na boki.

Dziękujemy, izabelaarendt
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: olgazadlo, Specjalista ds. organizacyjnych , Ibis Poznan CentrumOdpowiedź udzielona 23 lipca 2019

Szanowna Pani,

Jesteśmy wdzięczni za wystawienie nam oceny oraz obszerny komentarz na Trip Advisor :)
Każda opinia jest dla nas bardzo ważna, a tak szczegółowa jest wyjątkowo cenna. Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z pobytu.

Odnotujemy także wszystkie Pani uwagi i zapewniam, że zostaną one sprawdzone.

Niemniej jednak mamy nadzieję, że odwiedzi nas Pani ponownie już wkrótce podczas kolejnej podróży do Poznania :) Do zobaczenia w Ibis Poznań Centrum! Miłego dnia :)

Novotel & Ibis Poznań Centrum