Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Accorhotels.com
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: olgazadlo, Specjalista ds. organizacyjnych , Ibis Poznan CentrumOdpowiedź udzielona 3 września 2019

Ta odpowiedź jest prywatną opinią przedstawiciela kierownictwa i nie stanowi opinii firmy TripAdvisor LLC ani jej partnerów.
Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019

Bardzo przyjemny hotel. Pokoje odnowione i stosunkowo duże. Czysta i funkcjonalna łazienka. Obsługa na najwyższym poziomie! Bardzo miłe i pomocne panie na recepcji jak i w restauracji. Śniadania pyszne! Wrócimy tutaj na pewno!

Dziękujemy, Wojtek Z
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: olgazadlo, Specjalista ds. organizacyjnych, Ibis Poznan CentrumOdpowiedź udzielona 26 sierpnia 2019

Drogi Wojtek Z!

Bardzo dziękujemy za ta pozytywny komentarz oraz wysoką ocenę na TripAdvisor :) Pana opinia jest dla nas bardzo ważna i motywuje nas do dalszej pracy! Cieszymy się z udanego pobytu i liczymy na ponowne Pana wizyty już wkrótce. Do zobaczenia w Ibis Poznań Centrum i miłego dnia :) !

Specjalista ds. organizacyjnych

Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Accorhotels.com
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: olgazadlo, Specjalista ds. organizacyjnych, Ibis Poznan CentrumOdpowiedź udzielona 22 sierpnia 2019

Zrecenzowano: 22 lipca 2019

Hotel znajduje się niemalże przy samym Starym Browarze. Jest po modernizacji, więc nowoczesny i funkcjonalny. Miła obsługa w recepcji, poza jedną panią narodowości innej niż polska. Zgłosiłam jej, źe lampki ledowe w łazience mrugają bez przerwy po włączeniu. Obiecała naprawienie. Niestety po powrocie z miasta po kilku godzinach nic się nie zmieniło.
Zalety: Duży pokój, dobrze zaciemniające zasłony, widok z okna, klimatyzacja, dużo lampek, bardzo dobre śniadanie, bliskość przystanków tramwajowych i Starego Browaru.
Wady: w pokoju były drzwi oddzielającego go od sąsiedniego pokoju, co spowodowało, że o 6.00 rano zostałam postawiona na nogi, bo ktoś w tym pokoju włączył sobie muzyczkę. Poza tym materac na łóżku przesuwał się na boki.

Dziękujemy, izabelaarendt
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: olgazadlo, Specjalista ds. organizacyjnych , Ibis Poznan CentrumOdpowiedź udzielona 23 lipca 2019

Szanowna Pani,

Jesteśmy wdzięczni za wystawienie nam oceny oraz obszerny komentarz na Trip Advisor :)
Każda opinia jest dla nas bardzo ważna, a tak szczegółowa jest wyjątkowo cenna. Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z pobytu.

Odnotujemy także wszystkie Pani uwagi i zapewniam, że zostaną one sprawdzone.

Niemniej jednak mamy nadzieję, że odwiedzi nas Pani ponownie już wkrótce podczas kolejnej podróży do Poznania :) Do zobaczenia w Ibis Poznań Centrum! Miłego dnia :)

Specjalista ds. organizacyjnych

Zrecenzowano: 17 lipca 2019

Pokoje nowocześnie urządzone, obsługa pomocna, śniadania bardzo dobre. Cena jedna z lepszych w Poznaniu.
Wszystko w jak najlepszym porządku. Mogę polecić z czystym sumieniem. Wszędzie blisko. Jedyny minus według mnie to cena parkingu.

• Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, PodroznikD
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: olgazadlo, Specjalista ds. organizacyjnych, Ibis Poznan CentrumOdpowiedź udzielona 23 lipca 2019

Drogi PodroznikD!

Bardzo dziękujemy za wysoką ocenę oraz tak miły komentarz. Cieszymy się z udanego pobytu i jesteśmy bardzo wdzięczni za polecenie naszych usług. Serdecznie zapraszamy ponownie podczas każdej kolejnej podróży do Poznania! :) Miłego dnia :)

Specjalista ds. organziacyjnych