“Chętnie pójdziemy tam ponownie”

ORZO People Music Nature Poznań
Nr 16 wśród 1 084 Restauracje (Poznań)
Opis: Orzo to naturalnie gościnna miejska przestrzeń i przepyszna kuchnia. Pełna zdrowych składników! Poczuj się wygodnie - zrelaksuj się, posłuchaj muzyki i złap oddech w miejskim zgiełku. Wszystko w pozy

Bardzo smaczne śniadania, dania główne warte polecenia. Duuuużo ludzi w środku.
Miło zjeść w lokalu, w którym nawet chorizo wytwarzane jest na miejscu. Alan, który dbał o nas od samego wejścia sprawił, że chętnie wrócimy tam ponownie.

Dziękujemy, Szumi_Brzoza

Pani Anita pomogła nam wybrać dania, znała kartę i szczegóły dotyczące posiłków oraz napojów, dodatkowo jest przesympatyczna - dziękujemy za dobre jedzenie i miłe przyjęcie.

Dziękujemy, MonikaSokolowska

Koszt śniadania zaskakująco niski -1 zł przy zakupie jakiejkolwiek kawy. Standardowa cena śniadań w karcie wynosi 19.90. Sam posiłek przygotowany bardzo starannie, śniadania bogate i różnorodne. Obsługa sprawna, miła i sympatyczna. Serdecznie polecamy :)

Dziękujemy, lucky_luka1313

Polecam, dawno nie bylam w tak fajnyn miejscu :) Lokal zwraca uwagę jak się patrzy z ulicy. Co tydzień jest inne menu lunchowe w bardzo korzystnej cenie, fajne urozmaicenia jest w czym wybierać i do tego cotygodniowe rozdania na Facebooku. Jedzenie naprawdę pyszne! Czuć że świeże składniki. A Obsługa fantastyczna - przemiła, uśmiechnięta kelnerka Anita!! Przy następnej wizycie w Orzo będę jej wypatrywać :)

Dziękujemy, julinxa

Widząc dość wysoką ocenę ORZO zapisałam sobie tę pozycję na naszej mapie Poznania, który aktualnie wraz z chłopakiem odwiedzałam. Wystrój miejsca był bardzo ładny, przywodził knajpy typu Serio i Aioli w Trójmieście, co mocno działało na korzyść lokalu, ponieważ w tamtych restauracjach (zwłaszcza pierwszej) zawsze jedliśmy super jedzenie, porcje były duże, ceny podobne do tych w ORZO. Otwarta kuchnia od razu przypadła do gustu mojemu chłopakowi, zamówiliśmy i pozostało czekać... no właśnie: tak długo czekaliśmy na napoje, że zdążyła już nas zaczepić druga kelnerka czy ktoś nas obsługuje. Pojawiły się napoje, wyluzowaliśmy trochę. Dość długo czekaliśmy na jedzenie (mój chłopak zamówił burgera ORZO z Batatami, ja natomiast ravioli chipotle). Kiedy deska z burgerem wylądowała przed moim chłopakiem pojawiła się pewna niezgodność. Dostał zwykłe frytki, jak się okazuje kelnerka przyjmująca zamówienie nie zanotowała informacji o frytkach z batatów, a przecież On doradzał się jej jaki sos by do tego polecała. Sos okazał się kupnym majonezem. Mięso z burgera było krwiste, jednak nikt nas nie zapytał jaki miał być stopień wysmażenia. Otrzymałam ravioli chipotle i co? Farsz tak powszechny w smaku, że w co drugiej pierogarni zjemy taki sam. Sos, który miał być z czerwonego wina okazał się smakować jak sos Heinza BBQ na sterydach. Stanowczo odradzam, ceny nieadekwatne do ilości i jakości potraw. Z całego wieczoru tam spędzonego najlepiej wspominamy napoje (moja lemoniada i jego piwo) :)

Dziękujemy, 841saraz

ORZO People Music Nature Poznań — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w ORZO People Music Nature Poznań? Podziel się wrażeniami!