“Polecam”

ORZO People Music Nature Poznań
Nr 16 wśród 1 084 Restauracje (Poznań)
Opis: Orzo to naturalnie gościnna miejska przestrzeń i przepyszna kuchnia. Pełna zdrowych składników! Poczuj się wygodnie - zrelaksuj się, posłuchaj muzyki i złap oddech w miejskim zgiełku. Wszystko w pozy
Zrecenzowano 3 września 2019

Świetne jedzenie. Doskonałe lody selerowe. Zaskakujacy smak :)
Obsługa przemiła. Kelnerka Anita 100/100 punktów :)
Polecam

1  Dziękujemy, Marta S

Zrecenzowano 3 września 2019

Orzo to ciekawe miejsce w Poznaniu. Wnętrze wypełniają rośliny, propozycje dań również są interesujące.
Co prawda muzyka czasami jest zbyt głośna, nie da się rozmawiać.
Dziś miła niespodzianka była pani Anita, najmilsza kelnerka lokalu. :)

1  Dziękujemy, MonikaS7257
Zrecenzowano 2 września 2019

Orzo jak zawsze oferuje pyszne i różnorodne śniadania w fantastycznym otoczeniu zieleni. Sympatyczna obsługa to także zdecydowany plus tego miejsca.

Dziękujemy, MrTFSMC
Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Sporo o tym miejscu słyszeliśmy i może dlatego spodziewaliśmy się czegoś wyjątkowego... a tutaj takie rozczarowanie bo jedzenie było bardzo przeciętne i za tę cenę jest sporo smaczniejszych miejsc na mapie Poznania.

1  Dziękujemy, Maja_Lewa
Zrecenzowano 29 sierpnia 2019

Bardzo fajna akcja śniadań za złotówkę przy zamówieniu kawy. Do tego profesjonalna i bardzo miła obsługa, Pani Anita umiliła nam dzisiejszy dzień :) serdecznie pozdrawiamy :)

1  Dziękujemy, Darcy_Jot

ORZO People Music Nature Poznań — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w ORZO People Music Nature Poznań? Podziel się wrażeniami!