“Spodziewaliśmy się czegoś lepszego... ”

ORZO People Music Nature Poznań
Nr 16 wśród 1 083 Restauracje (Poznań)
Opis: Orzo to naturalnie gościnna miejska przestrzeń i przepyszna kuchnia. Pełna zdrowych składników! Poczuj się wygodnie - zrelaksuj się, posłuchaj muzyki i złap oddech w miejskim zgiełku. Wszystko w pozy
Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Sporo o tym miejscu słyszeliśmy i może dlatego spodziewaliśmy się czegoś wyjątkowego... a tutaj takie rozczarowanie bo jedzenie było bardzo przeciętne i za tę cenę jest sporo smaczniejszych miejsc na mapie Poznania.

1  Dziękujemy, Maja_Lewa

Zrecenzowano 29 sierpnia 2019

Bardzo fajna akcja śniadań za złotówkę przy zamówieniu kawy. Do tego profesjonalna i bardzo miła obsługa, Pani Anita umiliła nam dzisiejszy dzień :) serdecznie pozdrawiamy :)

1  Dziękujemy, Darcy_Jot
Zrecenzowano 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bez szału to najlepsze określenie - dania raczej nie zachwycają, zdecydowanie można zjeść lepiej; obsługa miła, jednak na pytania o dania z karty nie potrafi odpowiedzieć. Miejsce, które rozczarowuje.

Dziękujemy, 730magdalena_
Zrecenzowano 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Było przepysznie! :) smacznie i zdrowo! Duży plus za obsługę, dziękujemy Pani Anicie :) z pewnością pojawimy się już niedługo ponownie :)

1  Dziękujemy, martafP2818RV
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019

Wybraliśmy się z moją ukochaną na randeczkę. Zamówiliśmy przystawkę w postaci "Aperitivos", Yellow GHI oraz Kimchi z krewetkami. Przystawka super, pyszne wędliny, sos mayo, sery oraz kiszonki. Yellow GHI - sos arcydzieło, niestety kalmary i krewetki stanowczo za mała porcja. Kimchi - wspaniałe krewetki o niepowtarzalnym smaku, eksplozja świeżych smaków w sałatce, aromatyczne przyprawy i autorski makaron. Mistrzostwo! No i porcja spora, a danie w podobnej cenie jak Yellow GHI, więc dzięki temu, że nie zamówiliśmy tego samego, to mogliśmy się najeść. Jeżeli chodzi o obsługę. Zostaliśmy bardzo miło przyjęci. Obsługiwała nas od początku do końca Pani Anita, która była bardzo profesjonalna, objaśniła, co znajduje się na talerzach i dbała o to, żeby niczego nam nie zabrakło. bardzo miły gest na koniec - degustacja nalewki o niespotykanym smaku, która wyjątkowo przypadła nam do gustu. Chętnie kupilibyśmy butelkę albo dwie na wynos, gdyby była taka możliwość.

1  Dziękujemy, Mateusz O

ORZO People Music Nature Poznań — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w ORZO People Music Nature Poznań? Podziel się wrażeniami!