“Rocznicowa kolacja”

ORZO People Music Nature Poznań
Nr 16 wśród 1 084 Restauracje (Poznań)
Opis: Orzo to naturalnie gościnna miejska przestrzeń i przepyszna kuchnia. Pełna zdrowych składników! Poczuj się wygodnie - zrelaksuj się, posłuchaj muzyki i złap oddech w miejskim zgiełku. Wszystko w pozy
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Weszliśmy przypadkiem a wrócimy jeszcze nie raz. Fantastycznie skomponowane smaki dań, rewelacyjny wystrój i przemiła obsługa (pozdrowienia dla Pani Anity za polecenie brownie z selerowymi lodami) tworzą niesamowity klimat i sprawiają, że po skończonym posiłku nie chce się wychodzić. Serdecznie polecam każdemu kto lubi dobrze zjeść i miło spędzić czas.

2  Dziękujemy, zaworski-marcin

Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Pyszne jedzenie, ciekawe smaki, super kącik dla dzieci i przemiła oraz przeuprzejma obsługa. Pozdrawiamy Panią Anitkę, zarówno my jak i dzieci wyszliśmy zachwyceni

Dziękujemy, kamila123456789123
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zjadłam tu wyborną pizzę na cienkim cieście, do tego wypiłam super bezalkoholowy koktail. Mój towarzysz miał natomiast bardzo dobrego steka. Do tego pomysłowy wystrój i DJ grający muzykę. Wszystko to tworzyło razem fantastyczny klimat. Gorąco polecam!

Dziękujemy, paular_5451_
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jak zwykle nie zawiodłam się - super klimat, przepyszne jedzenie i super obsługa w osobie Anity. Do zobaczenia !

Dziękujemy, olivvff
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Zamowiliśmy z meżem dania kuchni włoskiej i hiszpańskiej tzw.pasty,z przyjemnością zjedlismy,do tego swietny w smaku cocktail ze swiezych buraków oraz lemoniada arbuz,mięta ogórek. Na deser lody z rabarbaru,malin,selera!!!polane swietnym sosikiem śmietankowym i z konfiturą wiśniową. Jestesmy niezwykle oczarowani pobytem w tym lokalu.Poza tym kelner p.Alan zaopiekował się nami w 100%. Polecamy Halina i Leszek

Dziękujemy, hwullert

ORZO People Music Nature Poznań — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w ORZO People Music Nature Poznań? Podziel się wrażeniami!