“Idealnie”

Kocimiętka - kocia kawiarnia
Nr 429 wśród 1 084 Restauracje (Poznań)
Opis: Kocimiętka to kocia kawiarnia, w której spędzisz wyjątkowe chwile, delektując się smakiem prawdziwej, świeżo mielonej kawy i niepowtarzalnych deserów, jednocześnie ciesząc się towarzystwem nieprzeciętnych kompanów – kotów.

Mogę śmiało stwierdzić, że Kocimiętka to najlepsza kocia kawiarnia w jakiej byłam (a odwiedziłam ich już całkiem sporo). Oprócz szerokiego wyboru ciast, kaw i herbat, kawiarnia oferuje nam także towarzystwo przeuroczych kotów. Są koty starsze, które najszczęśliwsze będą kiedy będziemy głaskać je podczas ich drzemki, a także pełne życia kociaki, które bez zabawy nie umieją wytrzymać chwili :) Każdemu miłośnikowi kotów to miejsce na pewno się spodoba.

Dziękujemy, Majeslaw

Bardzo miło spędziłam tam czas i na pewno z chęcią tam wrócę. Widać że koty są zadbane i mają wszystko czego potrzeba. Bardzo miły personel. Można zjeść pyszne ciasta i wypić bardzo dobra herbatę. Dzięki towarzystwu kotów można się odprężyć a i im łatwiej jest znaleźć dom. Zdecydowanie polecam.

Dziękujemy, Alais32
Zrecenzowano 9 września 2019 z urządzeń przenośnych

Kocimiętka to przeurocza kawiarnia oferująca pyszne śniadania, ciasta, zapiekanki i gofry. Jest to idealne miejsce na kawę ze znajomymi. Dobra lokalizacja, całkiem niskie ceny, pyszne jedzonko, urocze kotki i przytulna atmosfera:)) kotki mają przerwę w ciągu dnia od 14 do 15, więc wtedy kawkę można wypić w innym pomieszczeniu. Serdecznie polecam, zdecydowanie odwiedzę ponownie:))

Dziękujemy, iguccci
Zrecenzowano 25 czerwca 2019

"Kocimiętka" w Poznaniu to tak uroczy lokal!Wystarczy wkroczyć do tej przestrzeni i człowiek kochający zwierzęta od razu się w niej zakochuje!Kociaczki spoglądają tak cudownymi oczętami,że ma się ochotę natychmiast je adoptować!Obsługa lokalu jest pozytywnie zakręcona na punkcie tych stworzeń i wie o nich wszystko!Dba też o to,aby goście mogli skorzystać z szerokiej bazy kulinarnej.Czyż to nie piękne,że tradycja powstawania kocich kawiarni została zbudowana na fundamencie polskim?To nie tylko Japonia!W Poznaniu działa jako wybitne dzieło,stworzone przez artystów najwyższej klasy,bo miłujących koty!

Dziękujemy, Relax42784369235
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: BlankaP88, Właściciel, Kocimiętka - kocia kawiarniaOdpowiedź udzielona 27 lipca 2019

serdecznie dziękujemy za tak wspaniały opis naszej szalonej ,,kocimiętkowej,, rodziny. Zapraszamy z całego serca.

Zrecenzowano 10 marca 2019

Lokal całkiem sympatyczny. Minusem jest fakt braku informacji na stronie internetowej o przerwie między 14h a 15h oraz o potrzebie rezerwacji miejsca ,gdyż lokal należy do niewielkich.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Małgorzata O

Już ten minus zniwelowaliśmy. -)

Kocimiętka - kocia kawiarnia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Kocimiętka - kocia kawiarnia? Podziel się wrażeniami!