“Jedna z najlepszych kawiarni w Poznaniu”
bardzo — recenzja

bardzo
Nr 216 wśród 1 084 Restauracje (Poznań)

Jedna z najlepszych kawiarni w Poznaniu. Miejsce tworzy małżeństwo które jest zakochane w swoim miejscu i od razu widać ze trafiło się w dobre miejsce.
Wspaniała kawa podana z propozycja wypicia (na zimno i na ciepło) czy najwyżej jakości śniadania sprawiają ze zawsze chce się tutaj wracać.
Bardzo polecam.

Dziękujemy, 700 700 709

Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Tak jak piszą - kawa pierwsza klasa! Jedzenie dobre, obsługa miła, wystrój fajny. Tylko warto wiedzieć zawczasu - trochę się czeka na kawę i dania.

Dziękujemy, 315bartoszz
Zrecenzowano 5 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wybraliśmy się z polecenia na tutejsze śniadanie i z pewnością nie żałujemy. Grzanki w różnej formie i z zaskakującymi połączeniami jak burak z kozim serem i masłem orzechowym (obłędne). Zamówiliśmy 4 różne pozycje i każda była przepyszna. Lokal urządzony bardzo swoisko, klimatyczny ogródek i hamak.
Na minus czas oczekiwania, koło 25 minut - chociaż i tak mieliśmy szczęście, bo przy wychodzeniu usłyszeliśmy, że teraz to już godzina. Samo pieczywo dość twarde, tylko dla osób o zdrowych zębach!

Dziękujemy, weronikap552
Zrecenzowano 27 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Super miejsce na poznańskiej mapie dobrej kawy! Chyba najlpesza kawa w Poznaniu, pyszne sniadanie, przemila obsługa.Dodatkowo w fajnym klimacie zrobiony wewnetrzny ogrodek. Bylismy dzis po raz pierwszy, na pewno wrocimy!

Dziękujemy, maciejkQ8569CD
Zrecenzowano 20 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Od dawna szukałem na mapie Poznania miejsca takiego jak bardzo. Piotr i Andrzej to wspaniali gospodarze, którzy każdego ugoszczą w swoich niezwykle urokliwych progach tak, że poczuje się jak w domu najlepszego przyjaciela.

Pyszna kawa, niesamowite herbaty i pyszne lemoniady. Każdy napewno znajdzie coś dla siebie.

Do tego cudowne słodkości i śniadaniowe klasyki, które mimo prostej formy zaskakują eksplozją smaków i nietuzinkowymi dodatkami.

Miejsce idealne zarówno na szybką kawę w środku tygodnia, randkę w piątkowy wieczór jak i celebracje w gronie przyjaciół i rodziny.

Gdy pogoda sprzyja można usiąść na urokliwym ogródku lub pobujać się na hamaku.

1  Dziękujemy, ppiskorek

bardzo — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w bardzo? Podziel się wrażeniami!