Poznań
Zrecenzowano: 30 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Efekt wow na wejsciu i to tyle. Pokoje zużyte, zdjęcia pokoi sa mocno zretuszowane. Czułam się jakbym spała w psychiatryku przez ten dziwny design. Wogole nie odpoczelam. Śniadania dość smaczne ale bez szału jeżeli chodzi o wybór. Nie wrócimy tam.

Termin pobytu: październik 2018
Dziękujemy, Estera J
Zrecenzowano: 20 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel swietnie usytuowany przy centrum handlowym. 15 min od rynku. Zgadzam sie z poprzednimi opiniami iż odświeżenie pokojów jest potrzebne ale nie ma tragedii. Pokoje duże z tv kablową. Miła obsługa. Smaczne śniadania.

Termin pobytu: marzec 2019
Dziękujemy, QbaDe
Zrecenzowano: 18 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Pierwsze wejście to efekt wow , piękne dostojne wnętrze czarno białe . Robi wrażenie . Bajer z iphonem nie najlepszy pomysł . Kolejny telefon który nie schowam do kieszeni jak to jest w przypadku karty . Pokój - hmmm może dostaliśmy wyjątkowy ale brak światła w łazience , mini barek zamiast chłodzić grzał . Jeszcze więcej mieliśmy „ale” ale oszczędzę to obsłudze która starała się ... śniadanie poprawne choć miałam nadzieje na coś więcej . Restauracja bez klimatu . Mimo ze lubię butików hotele do tego nie wrócę

Termin pobytu: luty 2019
Dziękujemy, kajcyk
Zrecenzowano: 15 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Ciekawy design. Niestety już dawno powinien być odświeżony. W łazience farba odchodzi platami. Zerdzewiały kaloryfer. Robak w łazience! Nawiew przeszkadzający spać. Obszerny przestrzenny pokój. Obsługa miała problemy z wystawieniem FV. Na zamówiony koktajl warzywny na śniadaniu nie udało mi się doczekać. Śniadanie smaczne, choć w 5* hotelu spodziewałbym się większego wyboru. Doskonała lokalizacja. Generalnie są znacznie lepsze hotele w Poznaniu w niższej cenie.

Termin pobytu: luty 2019
Typ podróży: Podróż służbowa
1  Dziękujemy, rados_awc760
Zrecenzowano: 12 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Spędziliśmy z żona weekend w tym hotelu i jedyne co mogę o nim napisać to, że bardzo się zawiodłem.
Przy meldunku o regulaminowej godzinie 14 okazało się, że nasz pokój jest nie gotowy i trzeba na niego czekać minimum godzinę :( Miła Pani zaproponowała nam inny pokój, tej samej klasy. Pojawiła się informacja o ewentualnym rabacie za niedogodność i niestety się zgodziliśmy. Pokój mieścił jedynie łóżko kingsize, nie było miejsca nawet na krzesło o miejscu na ekspres do kawy czy czajniku nawet nie wspominając. Ogólne wrażenie jakby pokój był piwniczną komórką, jedno okno pod sufitem a drugie z murem oddalonym o jakieś 50 cm.
Wstyd, że w hotelu 5 gwiazdkowym są wogóle takie pokoje dostępne.
Przy wyjeździe gdy wyraziłem swoje zdanie Pan recepcjonista się nieco „skwasił” i oczywiście nic nie wiedział o jakimkolwiek rabacie. Manager, którego nie było w niedzielę na miejscu, miał się ze mną niezwłocznie skontaktować w celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji, ale do tej pory jakoś nie dał rady ;).

Reasumując hotel ma bardzo dobry marketing i PR, budujące wrażenie ekskluzywności, ale oferowane warunki mają się nijak do proponowanych cen.

Termin pobytu: grudzień 2018
1  Dziękujemy, maciekt838