Poznań

“Najlepsze ciasta i babki :)”

Cukiernia Marszałkowska
Nr 361 wśród 1 086 Restauracje (Poznań)
Zrecenzowano 5 września 2019

Polecam z ręką na sercu. Pyszne wypieki, babka orzechowo-jabłkowa to mistrzostwo świata. Miła obsługa. Miejsce przyjazne dzieciom, jest dobrze wyposażony kącik zabaw.

Dziękujemy, Mat R

Zrecenzowano 11 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Najlepsze domowe wypieki. pyszne i codziennie innedomowe drożdżówki. To najpysznuejsze słodycze w Poznaniu

Dziękujemy, 227julitag
Zrecenzowano 11 lipca 2018

Super śniadanka, dobra kawa, świetne ciasta. Zawsze miła atmosfera. Byłem, jadłem i piłem wielokrotnie.Polecam.

Termin wizyty: kwiecień 2018
Dziękujemy, tatap59
Zrecenzowano 10 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Super wypieki i koktajle. Porcje konkretne i w rozsądnej cenie. Bardzo uprzejma i znająca swoje produkty obsługa. Na bank tam jeszcze zajrzę aby skosztować kolejnych wypieków:)

1  Dziękujemy, leszeksarnowski
Zrecenzowano 10 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Najlepsza cukiernia w Poznaniu. Na tych co przyjadą w czwartek wieczorem czeka miła niespodzianka. Bardzo klimatyczne miejsce. Polecam !!!

1  Dziękujemy, Andrzej S

Cukiernia Marszałkowska — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Cukiernia Marszałkowska? Podziel się wrażeniami!