“Najlepsze kawiarnia w Poznaniu!”
Minimal — recenzja

Minimal
Nr 497 wśród 1 083 Restauracje (Poznań)
Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jedyne takie miejsce w Poznaniu i pewnie nawet w Wielkopolsce. Maks potrafi zaskoczyć każdego kto do niego przyjdzie. Ma ogromne doświadczenie w przygotowaniu kawy, ale również ma ogromną wiedzę o jej historii, którą chętnie się dzieli, więc śmiało pytajcie! Zawsze jest kilka ziaren do wyboru, więc każdy znajdzie coś dla siebie :)
Dla mnie jest to obowiązkowy punkt pobytu w Poznaniu ilekroć jestem w okolicy!

Dziękujemy, Przemekkaz
Zrecenzowano 7 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Miła atmosfera zawsze jakieś tematy do rozmów można odpocząć po pracy:) kawa super oprócz kawy również można zjeść śniadanie dla mnie bomba

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, Michael M
Zrecenzowano 20 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Warto wypić tu kawę jedna z najlepszych w Poznaniu. Każdy kto zna się na kawie będzie pod wrażeniem.

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, 191przemys_awp

Minimal — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Minimal? Podziel się wrażeniami!