“Zacnie i smacznie ale nie tanio”
Indian Steak — recenzja

Indian Steak
Nr 342 wśród 1 085 Restauracje (Poznań)
Opis: Indian Steak to wyjątkowe miejsce, w którym nie tylko można zjeść wykwintne i obfite dania w umiarkowanych cenach, ale również dowiedzieć się wszystkiego na temat steków, długo dojrzewającej wołowiny, BBQ, grillowania czy sposobów przyrządzania potraw.Można zakupić różnego rodzaju steki, jak i wyroby wędliniarskie przygotowywane wg. tradycyjnych receptur.
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wpadliśmy rodzinnie na późny obiad lub jak kto woli wczesną kolację. Każdy zamówił co innego i wszyscy byli zadowoleni. Stek klasa, podobnie tatar i krem z kurek z sezonowego menu. W barze duży wybór szlachetnych trunków, a kolekcja Starki robi wrażenie. Polecam choć portfel grubszy trzeba zabrać.

Dziękujemy, 810krzysztofb

Zrecenzowano 1 września 2019

Odnoszę wrażenie , że mimo wysokich cen oszczędza się na jakości mięsa , byłam kilka razy za pierwszym razem było świetnie mięso idealne rozpływalo się w ustach ale niestety to co ostatnio dostaliśmy to dramat mięso twarde nie dało się przeżuć ... A obsługa i tak nic z tym nie zrobiła , jeżeli chodzi o cenę to niech będzie ona adekwatna do jakości mięsa , tym razem nie było to warte tych pieniędzy , wolalalbym zapłacić więcej a dostać mięso pierwszego gatunku...

Dziękujemy, Luiza0225
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Obsługa bardzo miła, wystrój lokalu tez sympatyczny. Czas oczekiwania jest co prawda długi (40-50 minut), jednak zdecydowanie warto - świetnie doprawione steki, burgery oryginalne i syte, ciekawe przystawki. Ceny znośne. Miejsce warte nie jednej wizyty.

Dziękujemy, mathous_pl
Zrecenzowano 6 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Zaprosilem gości targowych na rekomendowanego steka. Czekaliśmy na posiłek 2,5 godziny nie otrzymując kompletnie żadnej informacji o takim czasie oczekiwania. Poza tym jedzenie bardzo przeciętne, kompletnie nie warte nerwów i złości. Z pełną stanowczością nie polecam tego lokalu!

1  Dziękujemy, Adamsky0076
Zrecenzowano 1 czerwca 2019

Dziś wspólnie z trójką znajomych postanowiliśmy wybrać się do Indian Steak.Klimat jaki tam panuje nie jest porównywalny z żadną inną restauracją w Poznaniu.Jako,że znajduję się ona w City Parku gwarantuje większy komfort i "ciszę" w porównaniu np.ze Starym Rynkiem.Steki rewelacja! Tomahawk (1200g) robi wrażenie, a smakuje jeszcze lepiej.Jeśli ktoś nie jest zwolennikiem wołowiny,to polecam dania 'poza stekowe' -polędwica z dorsza(niebo!).Indianie robicie mega robotę!.Szacun dla obsługi i kucharzy:) WRÓCIMY!

Dziękujemy, Pawelrut

Indian Steak — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Indian Steak? Podziel się wrażeniami!