“Kiepska jakość mięsa”
Indian Steak — recenzja

Indian Steak
Nr 343 wśród 1 084 Restauracje (Poznań)
Opis: Indian Steak to wyjątkowe miejsce, w którym nie tylko można zjeść wykwintne i obfite dania w umiarkowanych cenach, ale również dowiedzieć się wszystkiego na temat steków, długo dojrzewającej wołowiny, BBQ, grillowania czy sposobów przyrządzania potraw.Można zakupić różnego rodzaju steki, jak i wyroby wędliniarskie przygotowywane wg. tradycyjnych receptur.
Zrecenzowano 1 września 2019

Odnoszę wrażenie , że mimo wysokich cen oszczędza się na jakości mięsa , byłam kilka razy za pierwszym razem było świetnie mięso idealne rozpływalo się w ustach ale niestety to co ostatnio dostaliśmy to dramat mięso twarde nie dało się przeżuć ... A obsługa i tak nic z tym nie zrobiła , jeżeli chodzi o cenę to niech będzie ona adekwatna do jakości mięsa , tym razem nie było to warte tych pieniędzy , wolalalbym zapłacić więcej a dostać mięso pierwszego gatunku...

Dziękujemy, Luiza0225

Zrecenzowano 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Obsługa bardzo miła, wystrój lokalu tez sympatyczny. Czas oczekiwania jest co prawda długi (40-50 minut), jednak zdecydowanie warto - świetnie doprawione steki, burgery oryginalne i syte, ciekawe przystawki. Ceny znośne. Miejsce warte nie jednej wizyty.

Dziękujemy, mathous_pl
Zrecenzowano 6 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Zaprosilem gości targowych na rekomendowanego steka. Czekaliśmy na posiłek 2,5 godziny nie otrzymując kompletnie żadnej informacji o takim czasie oczekiwania. Poza tym jedzenie bardzo przeciętne, kompletnie nie warte nerwów i złości. Z pełną stanowczością nie polecam tego lokalu!

1  Dziękujemy, Adamsky0076
Zrecenzowano 1 czerwca 2019

Dziś wspólnie z trójką znajomych postanowiliśmy wybrać się do Indian Steak.Klimat jaki tam panuje nie jest porównywalny z żadną inną restauracją w Poznaniu.Jako,że znajduję się ona w City Parku gwarantuje większy komfort i "ciszę" w porównaniu np.ze Starym Rynkiem.Steki rewelacja! Tomahawk (1200g) robi wrażenie, a smakuje jeszcze lepiej.Jeśli ktoś nie jest zwolennikiem wołowiny,to polecam dania 'poza stekowe' -polędwica z dorsza(niebo!).Indianie robicie mega robotę!.Szacun dla obsługi i kucharzy:) WRÓCIMY!

Dziękujemy, Pawelrut
Zrecenzowano 1 czerwca 2019

witam wszystkich milosnikow stekow, ci ktorzy wiedza jak smakuja dobre steki napewno nie wybiora sie do tej restauracji, bylismy tam dzisiaj na rodzinnym obiedzie i niestety daleko tej restauracji do dobrych obiadow, stekow zeberek itp. Kelnerki nie sa zbyt ogarniete chociaz to przemile dziewczyny, na jedzenie czekalismy ponad 50 minut, steki nie doprawione kucharz chyba nie wie co znaczy medium, zeberka to sam tluszcz, kotleciki jagniece nie dosmazone, dodatki to chyba jakis zart, no i sosy trzeba tez zamawiac osobno, najlepszy moment to rachunek poprostu kosmos, ceny zawrotne i nie chodzi o to ze drogo ale za ta kasa naprawde powinno byc to smaczne jedzenie a tu porazka, steki w whisky zdecydowanie duzo lepsze polecam, nigdy wiecej tam juz nie pojdziemy, i zdecydowanie odradzamy...

Dziękujemy, martinhb34

Indian Steak — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Indian Steak? Podziel się wrażeniami!