“Smacznie i miło ”
Indian Steak — recenzja

Indian Steak
Nr 347 wśród 1 056 Restauracje (Poznań)
Opis: Indian Steak to wyjątkowe miejsce, w którym nie tylko można zjeść wykwintne i obfite dania w umiarkowanych cenach, ale również dowiedzieć się wszystkiego na temat steków, długo dojrzewającej wołowiny, BBQ, grillowania czy sposobów przyrządzania potraw.Można zakupić różnego rodzaju steki, jak i wyroby wędliniarskie przygotowywane wg. tradycyjnych receptur.
Zrecenzowano 9 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Super miejsce na dobrego steaka!
Miła i profesjonalna obsługa poleci i dobierze Ci danie do Twojego smaku i upodobania. Mnie udało się trafić na wyborny steak z jelenia, najlepszy jaki jadłem w życiu! Polecam!

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, bluebird4007

Zrecenzowano 2 grudnia 2018

Od wejścia do lokalu zauważyć można ładny, modny, lecz poza makatkami na ścianach nie wyróżniający się niczym szczególnym wystrój. Ogólnie raczej na plus. Jedno, czym zdecydowanie trzeba by się zająć, niezależnie czy był to chwilowy problem czy stały element, to mrugające światła. Przywołują na myśl gasnące żarówki z horrorów. Biorąc jednak pod uwagę, że przez chwilę wszystkie zgasły mam nadzieję, że był to stan przejściowy.
Rzecz dla wszystkich najważniejsza- steki. Mięso było naprawdę dobrej jakości, dobrze doprawione, wspaniale podane. Jedynym problemem był inny niż podany przeze mnie stopień wysmażenia. Dało się przeżyć, mięso mimo zbytniej krwistości było miękkie i łatwo się je przeżuwało.
Dla mnie jednak najważniejszym punktem programu były dodatki. Frytek z batatów nie polecam. Jak dla mnie były zbyt cienkie, choć to już kwestia gustu. Głównym problemem było to, że wyglądały, jakby je ktoś po upieczeniu wsadził do reklamówki, ponosił przez cały dzień w torebce i dopiero podał. Sosy były wspaniałe, szczególnie ziołowy. Kwintesencją wieczoru i daniem które wygrało było puree ziemniaczane z kapustą i boczkiem. Cudowne, nieoczywiste połączenie, które okazało się strzałem w dziesiątkę. Idealnie gładkie ziemniaki, dobrze doprawione ziołami, cudownie pachnące wędzonym boczkiem i zostawiające na języku cudowny, kwaskowy posmak kiszonej kapusty. Polecam wszystkimi kubkami smakowymi.
Czy to jednak nie dziwne, że w takim miejscu dodatek przebił steka?

Dziękujemy, Linudia
Zrecenzowano 25 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Wizualnie ok, mięso nie do pogryzienia - żylaste, obsługa nie reaguje na takie uwagi. Nie polecam. Są miejsca z lepszymi stekami. Polecono stek najlepszy i taki wybrano a był nie do zjedzenia.

Dziękujemy, profesor72
Zrecenzowano 19 listopada 2018

Świetne miejsce na spotkania w gronie znajomych i rodziny. Steki najlepsze jakie jadłam w Poznaniu. Obsługa bardzo dobra. Wystrój i klimat restauracji rewelacja.

Dziękujemy, Odi8123
Zrecenzowano 11 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Stek zimny i surowy w środku, po powiadomieniu kelnera otrzymaliśmy tylko zapytanie czy chcemy zwrócić steak. Słaba obsługa, potrafią się tylko chwalić że są najlepszą restauracją w Polsce z najlepszymi steakami. Smutne, w naszym przypadku był to najgorszy steak w życiu. Odradzamy !!!

Dziękujemy, Voyager52122817559

Indian Steak — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Indian Steak? Podziel się wrażeniami!