“Cury mary :) ”
curry-mary — recenzja

curry-mary
Zamów online
Nr 101 wśród 1 085 Restauracje (Poznań)
Opis: curry-mary zaprasza na dania z Indii, Tajlandii, Indonezji czy Malezji; poza standardowymi potrawami z tych krajów będziecie mogli spróbować również autorskich dań, będących połączeniem orientalnych smaków oraz najpopularniejszych dań europejskich i tradycyjnych polskich produktów...
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajne miejsce, smacznie, nie jest strasznie drogo.. Fajny wybór i co najważniejsze można zmieniać skład potraw. Bardzo miła obsługa.. Polecam :)

Dziękujemy, 215januszk

Zrecenzowano 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Curry mary polecano mi już wcześniej ale dopiero dziś, zupełnie mimochodem, wpadłam tam na co nieco. Synkowi zamówiłam stripsy kurczakowe z frytkami, chwalił bardzo, zjadłby wszystko ale podebrał mi michę ryżu i wsunął prawie całą. Mnie kelner polecił danie dnia zupę+drugie. Obstawałam jedynie przy głównym daniu - czerwonym curry z kurczakiem - lecz kelner serdecznie rekomendował bulion tajski z kurczakiem i grzybami shitake. Jak ja się cieszę że go posłuchałam.. ten bulion był kwintesencją dobrego smaku, ucztą dla kubków smakowych i wewnętrzną radością. Mogłabym ten bulion jeść na śniadanie, obiad i kolację. Zamówiłam od razu trzy buliony z dowozem dla moich bliskich by podzielić się z nim tą radością. Odzew był dokładnie taki sam - jakie pyszne, niesamowite, chcemy jeszcze. Curry-mary gotuje nie na żarty i z pasją, a ja ich smaki przyjmuję z wdzięcznością. Czarujcie tak dalej.

Dziękujemy, Fisia6
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo sympatyczna restauracja ,
Pyszne jedzenie . Szczerze polecam .
Duży wybór curry, fajne dodatki .
Miła obsługa .

Dziękujemy, joannamP8623EY
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo nam smakowało. Duże porcje. Rozsądne ceny. Plus za rewelacyjną obsługę Pani kelnerka przesympatyczna i bardzo profesjonalna.

Dziękujemy, sylwial74
Zrecenzowano 23 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Niepozorna restauracja w spokojnej okolicy, zaskakuje pysznymi daniami. Curry w odsłonie indyjskiej lub tajskiej - oba bardzo dobre jednak w indyjskim pikantnym curry zabrakło zdecydowanie pikantności - spodziewałam się ognia a ostatecznie ledwo dało się wyczuć jakąkolwiek ostrość. Bardzo przyzwoite mango lassi.

Dziękujemy, 412kamilak

curry-mary — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w curry-mary? Podziel się wrażeniami!