“Przepysznie”
Brand Sushi Bar — recenzja

Brand Sushi Bar
Zamów online
Nr 395 wśród 1 083 Restauracje (Poznań)
Opis: Brand Sushi Bar to miejsce stworzone przez ludzi, których połączyła pasja do japońskiej kultury a przede wszystkim do kuchni charakteryzującej się niesamowicie aromatycznymi oraz nietuzinkowymi produktami, które w odpowiednim połączeniu potrafią stworzyć coś wyjątkowego. W Brand Sushi Bar mogą Państwo puścić wodze fantazji lub też zdać się na smak oraz wieloletnie doświadczenie sushimasterów.
Zrecenzowano 4 września 2019

Idealne sushi. Nic dodac nic ujac, zarowno na miejscu jak i na dowoz najwyzsza jakosc produktow w rozsadnej cenie.

Dziękujemy, Sonia O

Zrecenzowano 21 lipca 2019

Kiedyś na pyszne sushi i inne dania japońskie jeździliśmy do Kyokai, teraz od kiedy kucharze stamtąd otworzyli na Strzeszyńskiej swój bar jesteśmy tu. Jedzenie absolutnie jest niesamowite. Mój hit to curry udon, zupa, która skradła moje serce. Oczywiście wszystko jest pyszne. Można zjeść na miejscu obserwując jak powstają dania lub zamówić do domu z bezpłatnym dowozem (przynajmniej na Podolanach). Doskonale!!!

Dziękujemy, Remigiusz D
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Asia C, Manager , Brand Sushi BarOdpowiedź udzielona 6 sierpnia 2019

Dziękujemy serdecznie za opinie :) cieszymy się, że wszystko Państwu smakuje. Nasza lokalizacja jest trochę na obrzeżach jednakże Goście, którzy mieszkaja na Podolanach oraz okolicach mogą liczyć na nasze usługi. Dowóz obejmuje inne części Poznania. Coraz więcej Gości, mieszkających w dalszych dzielnicach miasta korzysta z Naszego dowozu. Robimy wszystko aby byli Państwo zadowoleni. Pozdrawiamy

Zrecenzowano 5 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Lokal na obrzeżach Poznania. Wystrój typowy dla tego rodzaju kuchni. Obsługa przemiła. Jedzenie smaczne, świeże. Nie przemawia do mnie jednak obecność psa w tego typu restauracji. Lubię zwierzęta, w ogródku przy lokalu owszem, ale w zamkniętym pomieszczeniu to trochę przesada.

Termin wizyty: kwiecień 2019
1  Dziękujemy, akowal1234
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Asia C, Manager , Brand Sushi BarOdpowiedź udzielona 20 kwietnia 2019

Dziękujemy za opinię :)
Nasza restauracja chętnie przyjmuje zwierzeta. Dziękujemy za uwagę, pozdrawiamy :)

Zrecenzowano 14 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Obsługa bardzo miła , sushi doskonałe, miejsce przyjemne.Bardzo miło spędziliśmy czas walentynkowy i pewnie nieraz wrócimy.
Pozdrawiamy

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, 496agaz
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Asia C, Manager , Brand Sushi BarOdpowiedź udzielona 7 marca 2019

Cieszymy się, że zdecydowali się Państwo spędzić u nas to święto. To bardzo ważne aby Goście czuli się u nas jak najlepiej. Dziękujemy za opinię :)
Pozdrawiamy

Zrecenzowano 14 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Sushi bardzo nam smakowało a córce lody:) mango i limonka z cytryną. Polecam. Na pewno jeszcze tam wrócimy

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, TomaszK2573

Cała przyjemność po naszej stronie :) dziękujemy za opinię. Pozdrawiamy i do zobaczenia :)

Brand Sushi Bar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Brand Sushi Bar? Podziel się wrażeniami!