Poznań

“Czasami coś zadziwi”
Vegas Pizza&Grill — recenzja

Vegas Pizza&Grill
Zamów online
Nr 296 wśród 1 086 Restauracje (Poznań)
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Chodziło o szybkie jedzenie, takie w podróży żeby nie w Macu no i przy drodze w centrum handlowym jest Vegas,pusto pomimo port obiadowej, na pytanie czy coś dostaniemy szybko kelner potwierdza ze na wszystko czeka się 15 minut, nie wróży to dobrze,no iprzychodzi Burger wspaniały i polędwiczki mega, trochę frytki z batatow za bardzo spieczone ale wybaczam reszta była super,

Dziękujemy, Beata T

Zrecenzowano 9 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wpadliśmy w drodze z lotniska, prawdziwe jedzenie przyrządzone z dbałością o składniki i indywidualne podejscie do klienta. Genialne burgery i pizza z autorskimi przepisami na sosy, pyszna prawdziwa lemoniada. Właściciel bardzo przyjacielski człowiek, zagaduje i stwarza świetna atmosferę tak, że czujesz sie w knajpie jak u dobrych znajomych. Wystrój nawiązuje do amerykańskiego stylu. Dobre jedzenie, dobre miejsce, dobrzy ludzie,wszystko na tak!!!!!!

Dziękujemy, luunaPoland
Zrecenzowano 28 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

zjedzony Burger Żeberka i spaghetti. Wszystko naprawde dobre a do tego właściciel bardzo miły i nie bylo dla niego żadnego problemu. Polecam

Dziękujemy, Wanderer47741597913
Zrecenzowano 17 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Trafiliśmy tu przypadkiem wracając z nad jeziora. Wybór duży wiec każdy znajdzie coś dla siebie. My zamowilismy pizze na włoskim cienkim cieście oraz burgera. Podane ładnie na drewnianych deskach, produkty świeże i wielkość odpowiednia by nakarmić głodna. Polecam

Dziękujemy, Piszy1
Zrecenzowano 13 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Na smochach mało jest restauracji czy knajpek. Ale jest oto ta! Najlepsza i jedyna. Na pizzy sie nie zawiedziesz! Polecam

Termin wizyty: grudzień 2018
2  Dziękujemy, Olckao2019

Vegas Pizza&Grill — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Vegas Pizza&Grill? Podziel się wrażeniami!