“Drogo”

Yattai Sushi Bar Jeżyce
Nr 190 wśród 1 083 Restauracje (Poznań)
Zrecenzowano 6 września 2019

Powiem szczerze raz wystarczy. Jak na bar to ceny jak z kosmosu. Obsługa nawet miła. Zjedliśmy to kosmicznie drogie shusi ale na pewno już tu nie zajrzę zwłaszcza z gośćmi.

Dziękujemy, turcja

Zrecenzowano 29 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre i ładnie podane sushi. Obsługa była bardzo pomocna i chętnie doradzała. Chętnie wrócimy.

Dziękujemy, ayotaelwira
Zrecenzowano 27 października 2018

Świeże składniki, ciekawe kompozycje. Jest naprawdę smacznie- POLECAM, wystrój poprawny i poprawna obsługa.

Dziękujemy, Jan K
Zrecenzowano 3 października 2018

Przepyszne sushi, zestaw for four zawiera idealną ilość kawałków dla 4 osób i ciekawe kombinacje, zapewniające możliwość spróbowania różnych opcji - każdy znajdzie dla siebie odpowiednią. Obsługa miła i pomocna.
Z chęcią wrócę do Yattai na Jeżycach!

Dziękujemy, Natalia S
Zrecenzowano 15 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Świat sushi dopiero poznaję. Chyba mam dużego farta bo trafiłam do kolejnego smacznego miejsca. Bardzo miła obsługa, zaproponowane przez sushimastera rolka była pyszna. Kolejne spotkanie z Yattai było już w biurze. Przez telefon również mi doradzono, dostawa szybka sushi pycha! Polecam

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, monikakremser33

Yattai Sushi Bar Jeżyce — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Skórzewo, Wielkopolska

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Yattai Sushi Bar Jeżyce? Podziel się wrażeniami!