Poznań

“Trzymają poziom”
Kura warzyw — recenzja

Kura warzyw
Zamów online
Nr 5 wśród 12 Szybkie posiłki (Poznań)
Zrecenzowano 14 września 2019 z urządzeń przenośnych

Mi akurat było dane w pierwszej kolejności trafić do młodszej siostry w Warszawie. Ale po kilku miesiącach dotarłem również do pierwszej, poznańskiej Kury. Bardzo podoba mi się, że dodatki są urozmaicone i znaczną część dania stanowią warzywa. Również możliwość spersonalizowania sosu zasługuje na uwagę. Malutki minusik za jakość frytek. Moim zdaniem są smażone w zbyt niskiej temperaturze, w efekcie otrzymujemy miękkie, blade frytki nasączone tłuszczem. Poza tym wszystko super!

Dziękujemy, kubucha

Zrecenzowano 14 września 2019 z urządzeń przenośnych

Smaczna alternatywa dla klasycznych kebabów, ale mnie jakoś szczególnie nie urzekła. Mięso moim zdaniem trochę zbyt słone, ale dodatki świeże i bardzo smaczne. Może kolejne podejście będzie bardziej udane.

Dziękujemy, mateoosh2
Zrecenzowano 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

jak na coś na szybko, „do łapy” to naprawdę super.
żadne tam wielce wykwintne gastro ale jako obiad w biegu daje poczucie zdrowego dania. smakowo super!

Dziękujemy, krzysztofdrabowicz
Zrecenzowano 2 sierpnia 2019

Wszystko się tutaj zgadza - mięso najlepszej jakości, a wszystkie dodatki i sosy bardzo przemyślane. Nic więcej nie potrzeba :)

Dziękujemy, adahus
Zrecenzowano 1 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Kura Warzyw to nie jest klasyczny fast food - pozwala zjeść pysznego kebsa bez wyrzutów sumienia! Opcja z sosem z mango i orzeszkami wygrywa :)

Dziękujemy, G5428YUadamm

Kura warzyw — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Kura warzyw? Podziel się wrażeniami!