“Wietnamskie doświadczenie.”
PhoBar — recenzja

PhoBar
Nr 270 wśród 1 083 Restauracje (Poznań)

W Phobarze jadłam bun cha, piłam wietnamską kawę i czułam się prawie jak w Azji. Wszystko było przepyszne. I ja i moi znajomi byliśmy zachwyceni jedzeniem i wystrojem. Szczególne podziękowania dla kelnerki Asi, która mega się nami zaopiekowała, informowała na bieżąco co dzieje się z naszymi daniami (śpieszyło nam się do szpitala) i ogólnie miała super vibe! Na pewno wrócimy :)

Dziękujemy, Anjahg

Na wizytę w PHOBAR czekałem kilka miesięcy...jak mówią piątek 13-go to pech...i niestety się sprawdziło. Zupa z klopsikami z karkówki wołowej po podaniu okazały się surowe w środku...danie zwrócone. Kelnerka zaproponowała wymianę, po czym po kilku minutach dostałem nowe klopsiki również surowe...zjadłem trochę bulionu, ale już czar prysł...danie mega przeciętne, z wietnamem nic wspólnego. Przy płatności i zwróceniu uwagi, iż klopsiki nadal były surowe, usłyszałem, iż ta na być ponieważ ścinają się w bulionie...dodam bulion był letni...
Totalnie rozczarowanie, miejsce do którego z pewnością nie wrócę...a szkoda.

Dziękujemy, Tomasz M
Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jadłam tam 4 razy, zawsze wszystko przepyszne. Polecam zarówno zupy jak i bun cha czy burgery. Dania wege i mięsne tak samo pyszne. duży wybór sosów i ziół:) Za pierwszym razem Pani obsługująca wydała nam się nieprzyjemna ale potem zawsze i to było super

Dziękujemy, prabuckad
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Co do obsługi to brakuje tylko tego aby DWIE PANIE kelnerki ( niedziela 11.8.2019) pluły do podawanego przez siebie jedzenia w restauracji PHOBAR w Poznaniu i nie jest to tylko moje odczucie, fakt ale sytuacja która Nas spotkała. Jeśli właścicielowi zależy na jak najmniejszej ilości Gości i topniejących obrotach to obsługa wykonuje fenomenalną pracę w celu ich odstraszenia i wypisywania takich opinii jak moja, ponieważ nie zgadzam się z prostackim zachowaniem i totalnym chamstwem. My i Nasi znajomi którzy mieli do Nas dołączyć nigdy nie pojawimy się w tym przybytku ponownie.Traktowanie klienta przez obsługę kelnerską to mrok średniowiecza totalna indolencja zawodowa, brak szacunku względem potencjalnych klientów . Naprawdę jedzenie to nie wszystko. Ważna jest kultura osobista a jeśli "Panie" kelnerki jak słychać jej w żaden sposób nie nabyły bo wrodzonej nie mają to są niewłaściwymi osobami na niewłaściwym miejscu. W końcu dobrze się bawią w tym lokalu nie za swoje pieniądze. Biznesowa rada zawsze właściciel jest tak mocny jak jego najsłabszy pracownik a Ci ( Te) są poniżej jakiejkolwiek oceny.

Dziękujemy, BartM1975
Zrecenzowano 29 lipca 2019

Przyzwoite dania azjatyckie. Fajny klimat - zwłaszcza w ogródku.
Bardzo sympatyczna obsługa.
Nasze jedzenie było świeże i smaczne.

Dziękujemy, Michał F

PhoBar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w PhoBar? Podziel się wrażeniami!