Poznań

“Fantastyczne i oryginalne jedzenie w ciekawym wnętrzu”
MO.BAR — recenzja

MO.BAR
Zamów online
Nr 15 wśród 1 087 Restauracje (Poznań)
Opis: Specjalizujemy się w Kanapkach Pulled Pork z różnymi dodatkami w wypiekanej przez nas bułce, ale oprócz Porków mamy też coś LEKKIEGO - zupy, tatar, i KONKRETNEGO - korzenna sałata, kanapka z kaczką, stek z antrykotu. Menu co jakiś czas się zmienia coś znika, coś się pojawia. Do picia serwujemy piwo rzemieślnicze, mocny alkohol, domowe lemoniady. Jednym słowem dobre jedzenie i dobry alkohol.
Zrecenzowano 8 września 2019

MO.Bar rzucił na kolana. Niedzielny obiadek rodzinny przeszedł oczekiwania. Pulled Pork zjawiskowa, zupy kosmiczne, tatarek świetny za 13 PLN.... miejsce idealne zarówno na rodzinne spotkaniu, jak i na drinka z kumplami A jedzenie pierwsza klasa. Polecam!!

Dziękujemy, Jarosław M

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne, urozmaicone śniadania i lunche. Fajnie przyprawione, świeże, przemyślane, w przyzwoitych cenach.

Dziękujemy, annao997
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pierwsze co rzuca się w oczy to wnętrze lokalu. Bardzo trendy, ze smakiem. Zamówione burgery w pełni sprostały naszym oczekiwaniom. Oprócz tego sposób ich podania potęgował przyjemne doznania podczas jedzenia. Dania ciepłe, świeże i pyszne! Co więcej obsługa bardzo miła, umiejąca doradzić klientowi.
Duży plus za szybkie podanie zamówienia!

Dziękujemy, inga334
Zrecenzowano 29 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Wspaniałe miejsce na odpoczynek!!!Umiejscowione niedaleko Kruklanek ,15 km od Giżycka.Cisza,spokój,jezioro po drugiej stronie drogi. Gospodarze przemili,dom piękny -czego można więcej wymagać ?SZCZERZE POLECAM!!!

2  Dziękujemy, Tyczka T
Zrecenzowano 2 czerwca 2019

Cudowne miejsce, jeśli człowiek nie chce się zawieść.

Lokal z naprawdę przyjemnym wystrojem, bardzo miła obsługa i świetne jedzenie.

Rewelacyjne pieczywo wypiekane na miejscu i to naprawdę czuć. Bardzo dobrej jakości mięso. Nietypowe połączenia, które pozwolą zaspokoić wymagające czegoś nowego podniebienia, które jednocześnie naprawdę do siebie pasują i nie powodują poczucia, że coś tu jest nie tak. Do tego ceny nie są wygórowane i warte tego, co się je. Polecam :D

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Linudia
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: restauracja_MOBAR, Właściciel, MO.BAROdpowiedź udzielona 27 czerwca 2019

Dziękujemy Linudia za miłą opinię! :)

Dziękujemy również, że doceniłaś nasze starania aby pieczywo było zawsze świeże i wypiekane na miejscu. Mamy nadzieję, że nas jeszcze odwiedzisz:)

MO.BAR — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w MO.BAR? Podziel się wrażeniami!