Poznań

“Nie polecam”
Restauracja Maltanka — recenzja

Restauracja Maltanka
Nr 772 wśród 1 086 Restauracje (Poznań)
Zrecenzowano 3 września 2019

Po zamowieniu jednego kieliszka wina 125ml i potwierdzeniu Pani kelnerki, na rachunek zostalo nabite 250ml, przy rozmowie kelnerka z ukrainy poinformowala mnie, ze nie miala juz malych kieliszkow i musiala nalac do wiekszego na oko i nalalo jej sie więcej. Niestety nie bylo to rowniez 250ml... 1/3 duzego kielika. Sytuacja zenujaca, nie zostalam przeproszona. Jedzenie rowniez bardzo przecietne jak na stolowce. Nie polecam

Dziękujemy, Marta O

Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

"Najlepsze gofry na Malcie" tak zachęca napis na tablicy przed restauracją Maltanka PORAŻKA odradzam do teraz czuję niesmak. Zamówiłam gofra z bitą śmietaną owocami bo brak było frużeliny (no zdarza się) polewy czekoladowej również brak :( czas oczekiwania zwyczajny na upieczenie gofra no i otrzymałam owoców na jak na lekarstwo no i uwaga bita śmietana w spreju sama chemia po dwóch kęsach gofr wylądował w koszu. Daję jedn punkt tylko dlatego by móc dodać recenzje jak by była możliwość był by na minusie

Dziękujemy, Maria B
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Na frytki i zupę czekałam 45 minut.... ruch był średni, więc naprawdę nie wiem z czego to wynikalo .. Rosół smakował jak na kostce i był chłodny..... przygotowanie tak prostych potraw nie ma powinno zajmować tyle czasu... nie polecam..

Dziękujemy, Andzia33
Zrecenzowano 26 czerwca 2019

Spędziliśmy w tej restauracji godzinę i nie żałujemy. Podano nam smaczne dania w ciągu pół godziny. Ja jadłam okonia,a mąż schabowego..jak to facet.Frytki,surówka..wszystko ładnie podane i dobre. No i duży wybór piw. Na koniec expresso...jak we Włoszech.
Polecam.
Całość za naprawdę niewielką cenę!

Dziękujemy, Maria M
Zrecenzowano 21 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Rodzinny obiad zakończył się niesmakiem. Stolik zamowiony wczesniej był ciasny dla 6 dorosłych i dziecka. Dania zupełnie bez szału, broni się tylko rosół. Mimo, że zamówione zostały tylko 3 różne dania i 2 zupy, a rownolegle trwala impreza na ich wydanie czekaliśmy długo. Fajne miejsce na odpoczynek podczas spaceru po Malcie i chyba tylko to.

1  Dziękujemy, gosiaangelicdevil

Restauracja Maltanka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Restauracja Maltanka? Podziel się wrażeniami!